Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szary 2.0 klekot BPW / s-line exterior in progress /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Przedstawiam moje "nowe" autko. Wcześniej jeździłem B5 1.9tdi 1Z w ośce. Obecnie też ośka ale jednak już bogatsza niż tamten golas :decayed:

2.0tdi BPW Avant z Dpf-em FWD z częściowym S-line interiour. Kolor to Dolphin Grau :)

Ori wypas:

* trójramienna skórzana kiera multi funkcyjna (S-Line)

* gałka S-Line

* listwy w drzwiach S-line

* fotele kubełki "sporty" z grzaniem zadka

* elektrycznie regulowane lędźwia

* BNS 5.0

* 6x airbag

* isofix

* tempomat

* pełne oświetlenie nóg

* zawias 1BV

* grzane lustra zew.

* pakiet "chrom"

* PDC tył

* climatronik

* pełna elektryka szyb 4x z możliwością zablokowania

* podłokietnik przód

* standardowa ciemna tapicerka foteli

* ori felgi 17" x 7,5"

 

Mody:

* dokładka przód Cupra R w czarny połysk

* DRL z funkcją CLH + żarówki "plazmowe" o białej barwie światła

* spryskiwacze mgłowe przedniej szyby

* dekory wewnętrzne oraz popiołka i ramka mieszka pomalowane na białą perłę w połysku

* dołożony kabel Aux i wyprowadzony do schowka + kodowanie aux (widoczny w pod opcji source po przełączeniu na cd)

* dokładka tylnego zderzaka s-line w czarny połysk i wypolerowane końcówki wydechu

* listwy dolne drzwi s-line w kolorze nadwozia i lotka tylnej klapy

* licznik przerobiony na fake RS4 B7 (wymienione tarcze a pierścienie w czarnym połysku)

* hamulce przód i tył pomalowane na kolor błękitny farbą od foliatec.com

 

Plany na dalszą przyszłość:

* skompletować resztę pakietu zew. s-line (jeszcze zderzak przód i finito)

* virus na 170km

* większe spowalniacze

* jakiś zawias i koło 19"

 

Stan na połowę 2017:

IMG_8816-2.jpg

IMG_8802.jpg

 

 

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

climatronik (jedna strefa)

Mimo wszystko wydaje mi sie że dwie strefy
Opublikowano
  • Autor

lewa prawa to tak xD ale nie tył przód :grin:

Opublikowano

dopiero w b8 miałeś 3 strefowa Klimek w b7 2 strefowa czyli lewo i prawo sorki za ot

a tak poza tym fajne autko wrzuć bixenonu będzie ładniej wyglądała i porobić trochę fotek wnętrza

szerokości i gratki z zakupu.

Opublikowano

Ładna A4. Lewa, prawa czyli dwie strefy :). Tył to już 3 lub 4 strefy.

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano
  • Autor

no tak ale wiesz jak się potocznie na to mówi ;) jak masz dwie to że tył i przód ;)

Opublikowano

Plany na odległą przyszłość ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Plany na odległą przyszłość ? :eusathink:

Nie do końca za moje :decayed: grubsze mody będą musiały poczekać :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna. Takie same fele miałem w B6 robią robotę po myjce i dokładnym wyczyszczeniu. Powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

Piękna. Takie same fele miałem w B6 robią robotę po myjce i dokładnym wyczyszczeniu. Powodzenia w modach :)

wzór mi się bardzo podoba :D w zupełności mógłbym mieć takie w 19" :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

kolor fajny :D

powodzenia w modach

pozdr :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolor fajny :D

powodzenia w modach

pozdr :hi:

Dzięki ;)

Po mału jak będzie hajs będę robił jakieś detale. Na grubsze mody nie ma hajsu :P

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładka Cupra w czarny połysk

d34a0512a73d.jpg

Tylna dokładka S-line w czarny połysk i polerka końcówek wydechu

9c836232a833.jpg

 

W domu leży już lotka s-line i szukam listew :)

Opublikowano

Powoli do przodu ;) teraz zawias jakiś czy co w planie poza szukaniem listew ? 

Opublikowano
  • Autor

No po listwach trzeba będzie zdobyć jakiś przyzwoity zderzak :) jak skończę robić pakiet to już będę zbierał na zawias bo kupować koło najpierw to może być wóz drabiniasty na tym zawiasie 1BV

Opublikowano

Powoli do przodu, bezawaryjności życzę

Opublikowano
  • Autor

powoli powoli ale coś tam się zmienia ;) dzięki ;)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor


 

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, A4-Tomek napisał:

zegary fake RS :D i aktualny stan dekorów ;)

20180220_143209-3.jpg

20171020_151008-2.jpg

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

Zegary git wyszły, szybkę licznika odklejałeś czy wyciąłeś ją ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.