Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego jest przycisk na panelu klimatyzacji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki, jeszcze mam pytanie, gdy przyjdzie zima i klima nie będzie używana to po prostu ustawiam temperaturę i wyłączam płatek śniegu po lewej stronie na dole tak?

Dokładnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten płatek śniegu nawet Ci sie nie załączy ponizej 5 stopni

Co się nie załączy. Wyciągasz tą plastikową osłonę od zbiorniczka wspomagania, tam masz pare kabli, między innymi taką zieloną wtyczkę, rozpinasz - bierzesz plus z aku i podłączasz, i klimatyzacja w zimie działa. Tak napisałem, na wszelki wypadek jakby komuś gorąco w zime było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten płatek śniegu nawet Ci sie nie załączy ponizej 5 stopni

Co się nie załączy. Wyciągasz tą plastikową osłonę od zbiorniczka wspomagania, tam masz pare kabli, między innymi taką zieloną wtyczkę, rozpinasz - bierzesz plus z aku i podłączasz, i klimatyzacja w zimie działa. Tak napisałem, na wszelki wypadek jakby komuś gorąco w zime było.

haha no dobra niech Ci będzie pisałem tak bo zakładałem ze karaluch8 tam nie grzebał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy przy załużmy -10 jak sobie tak podłączoną na krótko klimie odpalę ją czy nic się nie stanie, popsuje. Bo po coś ci inżynierowie ustawili te 5 czy 3 stopnie.

Sent from out of

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy przy załużmy -10 jak sobie tak podłączoną na krótko klimie odpalę ją czy nic się nie stanie, popsuje. Bo po coś ci inżynierowie ustawili te 5 czy 3 stopnie.

Sent from out of

Sam sobie odpowiedziałeś.....

Niby ten parownik czy co tam mógłby zamarznąć. Więc lepiej nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij ‘+’ temperatury aby zmieniać jednostki pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyświetlaczu klimatyzacji i wskaźnika temperatury zewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...