Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa powietrza wtórnego


bonczek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję wąż do pompy powietrza wtórnego który wychodzi z dołu i wchodzi gdzieś w okolice turbo czy wiecie jaki numer ma ten wąż albo chociaż numer katalogowy całej pompy powietrza? Auto to Audi A4 B5 2000r. 1.8T 150KM ANB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, raczej wątpię, jeden wąż jest podłączony do puszki z filtrem i jest on przed przepływomierzem, drugi natomiast jest do kombi zaworu który wdmuc**jee powietrze do głowicy za zaworami wydechowymi. Nieszczelności doszukuj sie miedzy przepływomierzem a głowicą (kolektorem ssącym). Nie mniej jeśli byś potrzebował SAI to mam taką.

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję przewód ze zdjęcia, posiadasz taki?

https://omoto.pl/file/usr/4/4eac6/1/1388735/l_d25-60d595761fd314670066de78cb89d643.jpg

Chodzi mi o przewód z lewej strony ten co ma podłączenie z dwóch stron na taki zacisk, jaki on ma numer katalogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT ale myślałem że takie wynalazki tylko w oplu, się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż(kawałek łatwo łamiącego się plastiku po latach) znamiennik kosztuje +/- 50 zł

No ale może podałbyś jakiś numer katalogowy? Bo informacja typu ten wąż niewiele mi daje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wąż(kawałek łatwo łamiącego się plastiku po latach) znamiennik kosztuje +/- 50 zł

No ale może podałbyś jakiś numer katalogowy? Bo informacja typu ten wąż niewiele mi daje..

Ehh 058 133 817 D, http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3315193313350-HP114_727-O5314-przewod-dolotowy-powietrza.html<- wystarczy trochę poszukać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...