Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej


kszaku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie narzekam na sam tyl.. :decayed:

Też mam tył i jakoś mi ten "brak spójności" nie przeszkadza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na sam tyl.. :decayed:

Też mam tył i jakoś mi ten "brak spójności" nie przeszkadza :tongue4:

Moze zrobie przod na lato. Ale obawiam sie ze dlugo ze sciema nie pojezdze.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylnią szybę i tylnie boczne możesz przyciemnić jak tylko chcesz. Przednią i przednie boczne już masz oryginalnie prawie maksymalnie przyciemnione przez Audi także tu dużo nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3db1a052462d15e1.html

Przyciemnił by mi ktoś szybki ciemną lustrzanką? Chciałbym zobacxzyć jak będzie się prezentować.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:17_________________________________________________3db1a052462d15e1.html[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:24_________________________________________________3db1a052462d15e1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko :tongue4:. grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko :tongue4:. grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:

Bo oni lubią być górą i jak ktoś się im postawi to zrobią "swoje". Poza tym jest wielu służbistów których nic nie ruszy i trzeba zrywać folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy bym sie nie zgodzil na zdzieranie folii przy tych typach, tak jak pisalem, zazwyczaj jest jakis "znajomy" na stacji ktory pomoze to zalatwic, gosc ktory mi zakladal sam mi o tym powiedzial jak zaczalem go o to podpytywac...

A jak nie masz znajomego... więcej z tym chodzenia i załatwiania, a nie każdy ma czas żeby co kontrolę jeździć na stację i to załatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...