Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie narzekam na sam tyl.. :decayed:

Opublikowano

aż z ciekawości sprawdziłem w "moja a4 :naughty:" wiesz zawsze mozesz dołożyć przody :kox:

Opublikowano

Ja nie narzekam na sam tyl.. :decayed:

Też mam tył i jakoś mi ten "brak spójności" nie przeszkadza :tongue4:

Opublikowano

Poprosilbym o przyciemnienie polowy i calosci dziekuje

c0078c51b0971fc5med.jpg

Opublikowano

Ja mam ciemną lustrzanke i mnie sie podoba i wszystkim którzy oglądają moją furmanke też :decayed:

Opublikowano

Ja nie narzekam na sam tyl.. :decayed:

Też mam tył i jakoś mi ten "brak spójności" nie przeszkadza :tongue4:

Moze zrobie przod na lato. Ale obawiam sie ze dlugo ze sciema nie pojezdze.. :thumbdown:

Opublikowano

wie może ktoś w jakim stopniu można przyciemnić szybki żeby się koledzy w białych czapkach nie czepiali

Opublikowano

Tylnią szybę i tylnie boczne możesz przyciemnić jak tylko chcesz. Przednią i przednie boczne już masz oryginalnie prawie maksymalnie przyciemnione przez Audi także tu dużo nie zdziałasz.

Opublikowano

3db1a052462d15e1.html

Przyciemnił by mi ktoś szybki ciemną lustrzanką? Chciałbym zobacxzyć jak będzie się prezentować.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:17_________________________________________________3db1a052462d15e1.html[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 17:24_________________________________________________3db1a052462d15e1med.jpg

Opublikowano

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

Opublikowano

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko :tongue4:. grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:

Opublikowano

Mysle, ze nie ma sie co az tak bardzo przejmowac policją po przyciemnieniu przednich bocznych szyb, we Wroclawiu zatrzymali mnie jakis czas temu za predkosc i nawet slowa nie powiedzieli na temat tych szyb, znajomy jezdzil beemką z jeszcze bardziej przyciemnionymi wszystkimi szybami na lustro i nikt sie nie czepil przez ponad dwa lata a tez mial kontrole... Mysle ze to wszystko zalezy od typa, ktory akurat Cie bedzie sprawdzal... zreszta czesto koles, ktory robi takie szyby ma "znajomego" w stacji kontroli pojazdow w razie jak by co...

tak, wszystko zalezy od konkretnego "sierściucha", kumplowi w golfie chcieli juz nieraz zabierac dowod za szybki, żarówki, ściemniane lampy i inne duperele ale to tylko takie straszonko :tongue4:. grunt to dobrze pogadac i nie pyskować zbytnio bo wtedy tylko chca cie ud***ć :gwizdanie:

Bo oni lubią być górą i jak ktoś się im postawi to zrobią "swoje". Poza tym jest wielu służbistów których nic nie ruszy i trzeba zrywać folie.

Opublikowano

Mój kolega też przyciemnił szybki i trafił na takiego służbistę ze nie dało się z nim dogadać musiał przy nich zdzierać folię z bocznych przednich szyb.Bo straszyli że mu dowód zabiorą !!!

Opublikowano

nigdy bym sie nie zgodzil na zdzieranie folii przy tych typach, tak jak pisalem, zazwyczaj jest jakis "znajomy" na stacji ktory pomoze to zalatwic, gosc ktory mi zakladal sam mi o tym powiedzial jak zaczalem go o to podpytywac...

Opublikowano

nigdy bym sie nie zgodzil na zdzieranie folii przy tych typach, tak jak pisalem, zazwyczaj jest jakis "znajomy" na stacji ktory pomoze to zalatwic, gosc ktory mi zakladal sam mi o tym powiedzial jak zaczalem go o to podpytywac...

A jak nie masz znajomego... więcej z tym chodzenia i załatwiania, a nie każdy ma czas żeby co kontrolę jeździć na stację i to załatwiać.

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.