[B5 1,8] Jaka przepustnice nowa, czy używana?
0

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura   
    Gość Kaziu_Wichura

co myślicie? inwestować w nówkę czy próbować szukać używanej? z tego co wiem to nowa nie jest tania, około 1000 zł tak mi powiedziano, prawda to ?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Bladyrs    0

a czemu chcesz zmieniac ? ta sie nie otwiera do konca czy jak ? jaka usterka ? moze wystarczy ja przeczyscic i zaadoptowac vagiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Sprinter    0

No właśnie, wcześniej pisałeś, że jest w agonalnym stanie, co to niby znaczy ? Bo to się najczęściej tylko brudzi, tam się nie ma co zepsuć, powinno wystarczyć czyszczenie i rozruszanie. Chyba, że ten twój poprzedni LPG wydał jakiś okrutny strzał i ją zniszczył...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Viking    0
    No właśnie, wcześniej pisałeś, że jest w agonalnym stanie, co to niby znaczy ? Bo to się najczęściej tylko brudzi, tam się nie ma co zepsuć, powinno wystarczyć czyszczenie i rozruszanie. Chyba, że ten twój poprzedni LPG wydał jakiś okrutny strzał i ją zniszczył...

Tak to racja to powinno się czyścić co ok 40kkm-50kkm w zależności od stylu jazdy.......no chyba że ktoś ją już młotkiem naprawiał to trzeba kupić drugą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Kaziu_Wichura   
    Gość Kaziu_Wichura

byłem u diagnosty, wyczyścił ją i próbował wgrać fabryczne ustawienie ale nie mógł tego zrobić bo wywalało błąd. Poza tym mówił, że coś się nie otwiera tak jak powinna. Więc raczej do wymiany. LPG pewnie też swoje zrobiło...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta