Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody

jaki znaczek zamontować?? 39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak ten z allegro jest piekny fakt troche drogo ale mimob to czaje sie na taki :gwizdanie:

Opublikowano

ja kupowalem nowke w serwisie za 560zł

Opublikowano
  • Autor

no tak ten z allegro jest piekny fakt troche drogo ale mimob to czaje sie na taki :gwizdanie:

a kto by się nie czaił na takie cacko :lol1:

powiem ci że te nawet jest ładniejszy i to dużo od rs4

bardziej stylowy do limuzyny :pilot:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

ładne, ale inwestować w 100 konne auto? Twoja sprawa, po mojemu szkoda zachodu

DOKLADNIE

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Coś się niepodoba w 100konnych autach? :baseball:

Opublikowano

Coś się niepodoba w 100konnych autach? :baseball:

nom! ale 101 konne sa wporzo :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 12:57_________________________________________________a ogolnie liczba 100 to bardzo fajna liczba :decayed:

Opublikowano

Lepiej żeby :chytry:

Opublikowano

Coś się niepodoba w 100konnych autach? :baseball:

:polew: :polew: :polew:

a teraz zobacz BRYLANT

ile dales za swoja bryke?

pytasz, ktory komplet felg? (widzialem jakies powyzej 2 tys PLN)

do tego gumy, zawias - zrobi Ci sie z tego 5-6 tys PLN dodatkowo

nie lepiej sprzedac auto i kupic 1,9 TDI albo 1,8T?

nie zal pakowac Ci kasy w 1,6?

Opublikowano
  • Autor

a teraz zobacz BRYLANT

ile dales za swoja bryke?

pytasz, ktory komplet felg? (widzialem jakies powyzej 2 tys PLN)

do tego gumy, zawias - zrobi Ci sie z tego 5-6 tys PLN dodatkowo

nie lepiej sprzedac auto i kupic 1,9 TDI albo 1,8T?

nie zal pakowac Ci kasy w 1,6?

sprzedam i co dalej??

dołożyć trzeba będzie do czegoś mocniejszego bo jak już bym miał brać to rocznikowo 99 wzwyż

następnie znowu kasa żeby coś zmienić i wychodzi jeszcze więcej niż teraz :bag:

silnik mam jaki mam i szczerze wolał bym coś mocniejszego ale zaś z drugiej strony aż tak mi nie przeszkadza te 100kucyków :radocha:

jak narazie liczy się dla mnie to że mam audi i mogę w niej coś pozmieniać dodać jej indywidualnego stylu charakteru :a4fan: wole te 100kucyków w a4 niż jakieś polo albo inny rower marki pelikan :cool:

Opublikowano

no z tego co widze, chcesz wlozyc w auto tyle kasy, ze spokojnie wystarczy Ci na dolozenie po sprzedazy do 1,9 TDI albo 1,8T

ale ok, widze ze wiesz czego chcesz - w takim razie powodzenia przy zmianach w swoim 1,6 :hi:

Opublikowano

temat do dyskusji... moje auto ma niewiele wiecej koni, a wpakowalem w to auto sporo kasy. -kupilbym juz B6 z najnizszej polki.

-wiec tez nie warto??

Opublikowano

Brylant wiesz co robisz jest ok :good:

Kolega założył temat o swoim OOOO i pyta które fele mu radzicie :wink4:

100 kucyków to mało może i tak ale zależy do czego kto urzywa autka. Ktoś jeździ w wiekszości na trasie miejskiej tylko to po co mu 200 koni ??

A mowa że inwestować w wygląd 1.6 sie nie opłaca to ja powiem że sie nie opłaca inwestować w auto starsze niż 3 letnie bo to już przecież stary paździoch :polew:

Bez urazy.

Co do felg 9 jest spoko tylko już troche sie przejadła.

10 dość ciekawa ale może lepiej coś z ori felg ??

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Dla nas wszystkich klubowiczów liczy się to ze mamy :a4fan: przede wszystkim a to jakie ma serce lub czy to avant, sedan to drugorzędne znaczenie :)

Każdy ma niunie taką jaka ma i inwestuje w to co mu przynosi najwięcej radości :dance: :dance: :dance: i dzięki takim klubowiczom jest coraz więcej a- czwórek które różnią się od siebie chociaż by najmniejszymi drobiazgami :wink4: chwała i m za to :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2008, 20:16_________________________________________________nio fakt a co proponujesz kolego dsz33 z ori wzorków?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.