Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody


...:::BRYLANT:::...

jaki znaczek zamontować??  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??



Rekomendowane odpowiedzi

na b5 srednio srednio ta felga wyglada... moimi faworytami do B5 to Ori Avus z S8 jesli ma to byc 18", Mam8 (tak jak w A8), i kolka z RS6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ta felga bardzo fajnie się prezentuje na B5, kupując 17'' wahałem się między moimi a właśnie tym wzorem tylko w 17''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz auto "na ostro" to tak, jak raczej na elegancką limo z charakterem to niespecjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj tez ze ori felga jest bardzo wytrzymala.... a czesto gesto bywa tak ze te kolorowe szybko sie krzywia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych wymyślnych wzorów felg na alledrogo jest z plasteliny więc nie warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kolorki to lepiej kupic ori i pomalować. Ale do czystej formy auta nie polecam kolorowych felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

temat do dyskusji... moje auto ma niewiele wiecej koni, a wpakowalem w to auto sporo kasy. -kupilbym juz B6 z najnizszej polki.

-wiec tez nie warto??

NIE WARTO !!!!!!!!!

wiecie dlaczego????? bo przy sprzedazy samochodu robicie super prezent nowemu wlascicielowi :wallbash: . Rozumiem utrzymanie samochodu w stanie technicznym ( na pierwszym miejscu ) jak i wizualnym ( na drugim , choc w polsce wiekszosc ludzi uznaje zasade na odwrot ) bliskim idealnemu, ale pakowanie skory,czy zderzakow od esy ,mimo,ze orginalne wyposazenie jest w dobrym stanie uwazam za wyrzucenie pieniedzy w bloto. No chyba,ze samochod robicie pod siebie i nie macie zamiaru go nigdy sprzedawac,to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie zamiaru go nigdy sprzedawac

Jak patrzę ile jest warte, to myślę zostawić jako drugie auto :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna auto odrezac.. :decayed:

Pospawać błotniki.... :polew:

Mi chodzi raczej o to, że w tym roku w częsci poszło ponad 6k. A za auto dostanę ledwie ponad 2x tyle :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

dokladnie,ja wpakowalem przez niecaly rok czasu 17tys ( z czego zaledwie 6.5tys w mechanike-ale byla perfekt ) ,reszta to estetyka auta i wydzimisie ........ , a za auto wzialem zaledwie 6900ojro choc prosilem duzo,duzo wiecej :wallbash::sick3: trudno ,takie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...