Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szczotka do mycia auta?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :)

Z racji tego, ze mam kilka aut do mycia w garazu, zastanawiam sie nad kupnem szczotki na kiju. Nie chce mi sie w kolko myc wszystkiego mala gabka recznie.

Uzywal lub uzywa ktos, czegos takiego lub podobnego? :)

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4942144513

Czy taka szczotka na porysuje lakieru auta?

Opublikowano

Porysować owszem może porysować. Często jak zjeżdżam do siebie to też myję w 2 dni 3 auta(tyle mi się schodzi z odszczurzaniem aut zew + wnętrze) i korzystam z rękawic do mycia. Może i małe ale bez problemu mogę się z nich pozbyć piachu poprzez wytarcie w grit guardzie. Poza tym dochodzi dokładność i pewność, że wszystko starłeś na cacy.

Opublikowano

Nie polecam żandych szczotek do mycia auta tylko Ci się tam nagromadzi piasek i będziesz myjąc auto od razu je rysował. Myj tylko i wyłącznie mikrofobrą, gąbka to też nie najlepsze wyjście do mycia auta bo też sporo piachu, drobnych kamyków sie tam zbiera.

Opublikowano

Śmiało kupuj szczotkę!
Później mycie zaczynaj od kół, progów, zderzaków i systematycznie przesuwaj się w górę auta!

Opublikowano
  • Autor

Nie polecam żandych szczotek do mycia auta tylko Ci się tam nagromadzi piasek i będziesz myjąc auto od razu je rysował. Myj tylko i wyłącznie mikrofobrą, gąbka to też nie najlepsze wyjście do mycia auta bo też sporo piachu, drobnych kamyków sie tam zbiera.

Najzwyklejsza mikrofibra? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Śmiało kupuj szczotkę!

Później mycie zaczynaj od kół, progów, zderzaków i systematycznie przesuwaj się w górę auta!

Nie dawaj takich rad bo jeszcze tak zrobi :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

Śmiało kupuj szczotkę!

Później mycie zaczynaj od kół, progów, zderzaków i systematycznie przesuwaj się w górę auta!

Nie dawaj takich rad bo jeszcze tak zrobi :grin: :grin: :grin:

Aż tak głupi nie jestem ;) Poprostu widziałem na wielu myjniach, że używają takich szczotek. Tylko napewno nie za 50zł.

Opublikowano

i na takich myjniach porysuja Ci auto prawie jak na automatach... kup welniana rękawice i po sprawie ostatnio zamawialem znajomej taka http://shiningcar.pl/pl/p/ShiningCar-POLAR-Mammoth-Wash-Mitt/1214kosztuje tyle co ta twoja szczotka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano

Kup lepiej myjkę ciśnieniową.

Opublikowano
  • Autor

Zamowilem wlasnie taka, jakies 2 tygodnie temu i sprawdza sie ekstra! :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kup lepiej myjkę ciśnieniową.

Planuje na wiosne :)

Kup lepiej myjkę ciśnieniową.

Planuje na wiosne :)

Opublikowano

Kup lepiej myjkę ciśnieniową.

Do tego pianownica i na pewno będzie lepiej jak po myciu samą szczotką :wink:

Opublikowano

Niestety nie do końca. Zruszenie brudu z lakieru rękawicą daje dużo lepszy efekt i stopień umycia niż użycie samej aktywnej piany i spłukanie myjką ciśnieniową.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepiej umyte auto będziesz miał jeśli najpierw umyjesz je pianą aktywną za pomocą pianownicy, spłuczesz a potem jeszcze oblecisz całe auto szamponem używajac wlaśnie jednej z rękawic, które polecali koledzy wyżej.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nigdy nie używaliśmy szczotek do mycia auta u mnie na myjni i nikomu tego nie polecam, z resztą po co ryzykować jak można użyć miękkiej gąbeczki ewentualnie rękawicy z mikrofibry, i tak jak kolega wyżej piana z pianownicy, płukanko, piana i mycie najpierw górną część karoserii dobrze wypłukaną gąbką (jak mocno zabrudzone auto to warto co kawałek zamoczyć gąbeczkę żeby pozbyć się piasku, który mógł w niej zawitać) a póżniej progi i felgi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.