Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] samoczynnie otwierające się szyby.


wentyl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem takiego typu,że zdarzylo mi się to dzisiaj drugi raz, podjechałem do chaty,zamknąłem auto i gdzieś po 15 minutach zeszłem na dół i patrze ,a wsamochodzie wszystkie szyby zjechały na sam dół i nie wiem co sie dzieje ,aż strach co będzie jak to sie stanie w centrum miasta.Pomóżcie panowie , w czym może tkwić problem,czy to może być ten modul komfortu ,który poruszyłem w innym wątku,czy jakaś inna sprawa bo już sam nie wiem.Jakieś miesiąc temu miałem to samo i nie wiem co to jest.Doradżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie miales kluczyka w kieszeni i niechcaca nie nacisnoles na otwieranie.jak przytrzymasz otwieranie to wlasnie wszystkie szyby sie otwieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem kilka razy ze jadac autem nagle sama opadla na dol tylna prawa szyba,zamknalem ja ale ona znowu odrazu opadla i tak kilka razy.Pasazer obok mnie zamknal ja przyciskiem przy tej szybie i juz sie nie otworzyla.Byc moze jest jakis problem z systemem zapobiegajacym przycieciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz wersję c.z. z domykaniem szyb to winę za to ponoszą zerwane luty na płytce drukowanej w zamku, trzeba rozebrać zamek i poprawić luty lutownicą ewentualnie do czasu naprawy wyjąć bezpiecznik od elektrycznych szyb aby ciekawskich przechodniów chcących sprawdzić co masz w środku auta a zwłaszcza w schowku nie raził w oczy widok opuszczonych szyb w aucie, wiem o czym piszę bo w nocy pod blokiem też mi się tak działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys ten sam problem, problem polegal na tym ze przycisk w kluczyku sie zablokowal i sam szyby otwieral.. caly dzien siedzialem na balkonie i pilnowalem samochodu ;P ale naprawa przycisku pomogla,

przy okazji chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc wylaczenia tej opcji (otwieranie szyb z kluczyka) by przez przypadek kiedys mi sie to nie powtorzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to smao co kolega Sztomel. Popoprawiałem połączenia w drzwiach i przy centralce z alarmem i teraz wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...