Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gotuje się auto


piciuok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponoć gotuje mi się furka. Wszystko było dobrze dopóki nie wjechałem na Chorwację. W trasie nagle temp na klimatroniku rzędu 105-108 stopni, lekka jazda szło zbić. Jednak wentylatory na spokojnie, żadnego bulgotanie czy pary. Spanikowany wymieniłem termostat, jest jakby lepiej jednak potrafi skoczyć nawet na 125'C - zapali się kontrolka od przegrzania ale - gotowania brak, brak pary, nie wywala całego płynu, dziwne. Mam że sobą tableta więc zvagowalem temat - na ecu na tym termostacie mam 92-98 w zależności jak bardzo z górki albo pod górkę (engine 007) za to na zegarach ( instruments 003 ) w tym samym czasie mam 110 czasem 97 czasem właśnie zagotowany ponoć - 125'C i tak wisi puki się nie zatrzymam i nie dam chwili.

Troche poczytalem. Czy to czasem nie G2 zepsuł się? Z G2 na zimnym mam 49'C i w miarę równo po osiągnięciu tej samej temp z ecu idą do 90 gdzie ecu zatrzymuje się na 92 a ten leci do 102. Największa odchylka to 25 stopni między temperaturami z tej samej obudowy jakby nie patrzeć :D Mam 1400km do zrobienia, martwić się czy nie? Silnik pali, kopci jak kopcil przy bucie, oznak upg brak. Help :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro piszesz że nie ma gulgotania to płyn raczej się nie gotuję więc może być wina czujnika. jężeli płyn będzie sie gotował przydałoby sie przyjrzeć pompie wody

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechało 1400km bez zająknięcia. Będę badał temat i dam znac

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...