Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W Walentego zmieniam stan cywilny :thumbup: i oczywiście do ślubu mnie i żonkę powiezie paździoch :decayed:

Jeszcze nie mam żadnego pomysłu na to jak ozdobić furkę i proszę niech ktoś podrzuci jakieś fotki przyozdobionych furek :good:

Pzdr.

Opublikowano

zwariowałeś???????? ślub??????? :thumbdown:

ja nie popełnię trzeci raz tego błedu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

Opublikowano

zwariowałeś???????? ślub??????? :thumbdown:

ja nie popełnię trzeci raz tego błedu :polew: :polew: :polew: :polew:

Dlaczego jemu ma byc lepiej niż nam :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

Powaznie? A my chcemy jechac, którymś z naszych pazdzierzy :gwizdanie:

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

Powaznie? A my chcemy jechac, którymś z naszych pazdzierzy :gwizdanie:

A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ? :evil:

Opublikowano

A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ? :evil:

Pewnie by wolal :tongue4: ale skad takiego wytrzasnac :decayed:

Opublikowano

A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ? :evil:

Pewnie by wolal :tongue4: ale skad takiego wytrzasnac :decayed:

UPS !!!!!

Przepraszam że pominąłem. :embarrassed:

Pewnie WOLELIBYŚCIE razem.

Ta by się chyba nadawała :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html

Szkoda że nie moja bo chętnie bym podwiózł. :naughty:

Opublikowano

No tez slyszalem ze swoim sie nie powinno jechac.

Ja w sierpniu się chajtam i pojade o ile ojciec sobie kupi to jakąś B7

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

Powaznie? A my chcemy jechac, którymś z naszych pazdzierzy :gwizdanie:

A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ? :evil:

Pewnie, że bym wolał :slina:

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

też to słyszałem :good: podobno coś w tym jest :gwizdanie:

Opublikowano

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

też to słyszałem :good: podobno coś w tym jest :gwizdanie:

ufff

dobrze że pojechałem czymś innym a chodził mi taki pomysł po głowie :naughty:

Opublikowano

Pewnie, że bym wolał :slina:

Ale przecież Ty avantów nie lubisz :decayed: Sorry za OT :decayed:

Opublikowano

Witam!

W Walentego zmieniam stan cywilny :thumbup: i oczywiście do ślubu mnie i żonkę powiezie paździoch :decayed:

Jeszcze nie mam żadnego pomysłu na to jak ozdobić furkę i proszę niech ktoś podrzuci jakieś fotki przyozdobionych furek :good:

Pzdr.

Zajmuję się montażem materiałów video z takich imprez i nie dawno widziałem fajnie przystrojony samochód, tylko nie wiem czy gdzieś znajdę w archiwum jakieś ujęcie. Poszukam, jak znajdę prześlę.

Było to zrobione ze smakiem, bez nadmiaru wstążek balonów i innych takich. Wyglądało to tak jakby dwie nitki kwitnącej winorośli przebiegały przez samochód, od maski przez dach do klapy.

Opublikowano
  • Autor

zwariowałeś???????? ślub??????? :thumbdown:

Powiedzmy że zgłupiałem do reszty :kox:

Czemu przecież do trzech razy sztuka :gwizdanie:

podobno swoim autem do swojego ślubu nie jedzie się :mysli:

jakiś pech czy cuś takiego :wink4:

A tego jeszcze nie słyszałem trzeba będzie to rozważyć,zawsze zostaje nam kolesia A6.

Dlaczego jemu ma byc lepiej niż nam :naughty: :gwizdanie

A to mnie powaliło :polew: :polew:

A nie wolałbyś klubowym białym RS-em ?

Tak się składa że właściciel tego białego RS-a jest znajomkiem mojego szefa :mysli:

UPS !!!!!

Przepraszam że pominąłem. :embarrassed:

Pewnie WOLELIBYŚCIE razem.

Ta by się chyba nadawała :

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html

Szkoda że nie moja bo chętnie bym podwiózł. :naughty

Spoko,moja Pani nie jest tak za autami ze stajni audi,wiecie jak to kobiety-byle jechało hehe (oczywiście nie uogólniam :good:)

Witam!

W Walentego zmieniam stan cywilny :thumbup: i oczywiście do ślubu mnie i żonkę powiezie paździoch :decayed:

Jeszcze nie mam żadnego pomysłu na to jak ozdobić furkę i proszę niech ktoś podrzuci jakieś fotki przyozdobionych furek :good:

Pzdr.

Zajmuję się montażem materiałów video z takich imprez i nie dawno widziałem fajnie przystrojony samochód, tylko nie wiem czy gdzieś znajdę w archiwum jakieś ujęcie. Poszukam, jak znajdę prześlę.

Było to zrobione ze smakiem, bez nadmiaru wstążek balonów i innych takich. Wyglądało to tak jakby dwie nitki kwitnącej winorośli przebiegały przez samochód, od maski przez dach do klapy.

Ok mam nadzieje że wygrzebiesz,dzięki.

Dobra my tu gadu gadu a ja dalej jestem w tym samym miejscu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No co Ty, jesteś bliżej daty 14.02.2009 roku.

Opublikowano
  • Autor

No co Ty, jesteś bliżej daty 14.02.2009 roku.

wiem,wiem i to chodzi coraz bardziej po głowie ;(

Opublikowano

o to bierzesz ślub w moje urodziny ;) zatem przechyle kufla za Wasze zdrowie ;)

Opublikowano
  • Autor

o to bierzesz ślub w moje urodziny ;) zatem przechyle kufla za Wasze zdrowie ;)

A ja już na sam koniec za Twoje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.