Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy ta dokładka będzie pasowała do AVANTA (AVF)


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

dokladka_audi-a4-sline_01_resize.JPG

dokladka_audi-a4-sline_04_resize.JPG

bo znalażłem taką i nie wiem czy to podejdzie do mojego PIACHA :)

8E5 807 521 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie pasowala (to w ogole nie jest chyba oryginalna czesc Audi, nie widzialem nigdzie takich zderzakow) ale rzeczywiscie Ci sie podoba? dla mnie jest mega slaba jak jakies riegiery, Zendery i inszy szmelc, nie lepiej poszukac zderzaka od S4? Jest strasznie dobry, IMHO najlepszy do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ze się tak wtrące , a co to ma za znaczenie czy sedan czy Avant skoro to jest dokładka dolnej czesci zderzaka ? Przeciez tylko górna część zderzaka jest inna w B6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu kupiłl od avanta i pasuje do sedana :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 10:48_________________________________________________po nr.jest inna ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git :)

zamontuje przód :)

i jak lakier bedzie OK to będe myslał dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ze się tak wtrące , a co to ma za znaczenie czy sedan czy Avant skoro to jest dokładka dolnej czesci zderzaka ? Przeciez tylko górna część zderzaka jest inna w B6 :gwizdanie:

Różne opinie krążą, jednym pasuje innym nie ta dokładka tylnego zderzaka . Ostatnio kolega Resztek chyba się wypowiadał , że avantowa dokładka nie podeszła do jego sedana, i nie wiadomo co o tym myśleć. :mysli: Swoją drogą , jak ja kupowałem do siebie dokładke na 2 wydechy , to gościu się pytał czy sedan , czy avant. I po tym to już zupełnie nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał kolega Wąski...

ja mam dokładkę z avanta i leży idealnie w sedanie!!! dokładka do avanta jest taka sama jak do sedana. Piszę to po raz 100 i ostatni :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładkę z avanta i leży idealnie w sedanie!!! dokładka do avanta jest taka sama jak do sedana. Piszę to po raz 100 i ostatni :tongue4::wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał kolega Wąski...

ja mam dokładkę z avanta i leży idealnie w sedanie!!! dokładka do avanta jest taka sama jak do sedana. Piszę to po raz 100 i ostatni :tongue4::wink4:

pisze co wie :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 12:12_________________________________________________a może od sedana nie pasuje do avanta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie pasowala (to w ogole nie jest chyba oryginalna czesc Audi, nie widzialem nigdzie takich zderzakow) ale rzeczywiscie Ci sie podoba? dla mnie jest mega slaba jak jakies riegiery, Zendery i inszy szmelc, nie lepiej poszukac zderzaka od S4? Jest strasznie dobry, IMHO najlepszy do B6.

To jest oryginalna dokładka od zderzaka Audi A4 S-line. Moim zdaniem będzie pasowała bez problemu. Cały zamęt spopwodowany jest tym, że często sprzedawane są całe zderzaki (góra + dół) gdzie góra musi być już do konkretnego typu nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dobra :) mam nadzieje ze przód wyjdzie OK :)

wtedy zabiore sie za tył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item503131890_audi_a4_s_line_dokladka_zderzaka_spojler.html

:) ja narazie nie mam pomysłu najpierw chce zmontowac przód :) więc jak chcesz to śmiało kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba poszukać dokładki z wycięciami na rurę/rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie aż tak nie bede modził wystarczty mi taka :P będzie sie ładnie z przodem komponowała :)

udało sie ją kupic za 250 zł wiec nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...