Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Temperatura chłodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . a co może być przyczyną takiej temperatury na 51 kanale ( 97 ) jak to zmienić żeby było ok :(

niesprawny termostat

kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem.
Opublikowano

Witam . a co może być przyczyną takiej temperatury na 51 kanale ( 97 ) jak to zmienić żeby było ok :(

niesprawny termostat

kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem.

Oki, masz termostat ORI. Kiedy go zmieniałeś?

Opublikowano

Witam . a co może być przyczyną takiej temperatury na 51 kanale ( 97 ) jak to zmienić żeby było ok :(

niesprawny termostat

kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem.

Oki, masz termostat ORI. Kiedy go zmieniałeś?

Termostat kupiłem w serwisie 3 tygodnie temu i wymieniłem razem z płynem :good:

Opublikowano

witam podobnie ja wymienilem ok 20 dni temu .

Opublikowano

witam podobnie ja wymienilem ok 20 dni temu .

I co o tym sądzisz kolego czy tak ma być z naszymi :a4fan: czy coś jest nie tak bo ja jestem bardzo na takie szczegóły uczulony na razie jeździmy a co będzie latem :mysli: nikt nam nie może pomóc :(

Opublikowano

witam ja na razie z tym polatam,a w lato na starym termostacie tez tak mialem i nic sie nie działo.pozdrawiam

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam panowie odswieze temat od wczoraj zrobilo sie cos takiego ze na blacie pokazuje powyzej 90 stopni na klimatroniku kanal 49 pokazuje ponad 100 a na kanele 51 rowne 90 co to moze byc

Opublikowano

witam panowie odswieze temat od wczoraj zrobilo sie cos takiego ze na blacie pokazuje powyzej 90 stopni na klimatroniku kanal 49 pokazuje ponad 100 a na kanele 51 rowne 90 co to moze byc

wg mnie to mogą być:

- termostat (za późno otwiera obieg albo wcale)

- zapowietrzony układ chłodzenia (raczej nie, jak do tej pory było ok)

- wysiada pompa wody.

Opublikowano

witam panowie odswieze temat od wczoraj zrobilo sie cos takiego ze na blacie pokazuje powyzej 90 stopni na klimatroniku kanal 49 pokazuje ponad 100 a na kanele 51 rowne 90 co to moze byc

wg mnie to mogą być:

- termostat (za późno otwiera obieg albo wcale)

- zapowietrzony układ chłodzenia (raczej nie, jak do tej pory było ok)

- wysiada pompa wody.

a moze to byc wina czujnika bo np gaz przelacza sie teraz przy 70 stopniach a zawsze byl ustawiony na 30 stopni i do tego jak dodaje sie gazu to taki dziwny swist slychac czy vag pokaze co jest przyczyna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.