Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te szwedzkie dają radę :good:

Opublikowano

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

Mothafucka! :slina: Złapałem smaka! :naughty:

ale :kox:

Opublikowano

Do tych "szwedzkich" jeszcze tylko białe kierunki zamiast pomarańczy i jest ideał ! :good:

Opublikowano
  • Autor

Koleś pisze, że mniej więcej w miesiąc dopracuje ostatnie szczegóły i zacznie masową produkcję. Nie podał jeszcze niestety ceny.

Opublikowano

Koleś ze szwecji doszlifuje projekt i być może zacznie robić te lampki dla audizine :dance:

O i to jest dobra wiadomość w dobie kryzysu :)

Dokonamy grupowego zakupu :good:

Te "szwedki" są najlepszą propozycja lamp do sedana.

Opublikowano

Koleś ze szwecji doszlifuje projekt i być może zacznie robić te lampki dla audizine :dance:

O i to jest dobra wiadomość w dobie kryzysu :)

Dokonamy grupowego zakupu :good:

Te "szwedki" są najlepszą propozycja lamp do sedana.

Jeszcze jakąś zniżkę wywalczycie dla klubowiczów :tongue4:

Opublikowano

Koleś pisze, że mniej więcej w miesiąc dopracuje ostatnie szczegóły i zacznie masową produkcję. Nie podał jeszcze niestety ceny.

szkoda że nie do B6

Opublikowano

Jak co ta ja też się piszę na grupowy zakup :kox:

Opublikowano

Jak co ta ja też się piszę na grupowy zakup :kox:

+1

Opublikowano
  • Autor

Koleś pisze, że mniej więcej w miesiąc dopracuje ostatnie szczegóły i zacznie masową produkcję. Nie podał jeszcze niestety ceny.

szkoda że nie do B6

Masz całą masę gotowych LEDów do B6 dostępnych na rynku od ponad 2 lat.

Opublikowano

O i to jest dobra wiadomość w dobie kryzysu :)

Dokonamy grupowego zakupu :good:

Te "szwedki" są najlepszą propozycja lamp do sedana.

Jak będą dostępne też do avanta, to również się piszę... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe ilu zostnie "chętnych" kiedy okaże się, żę za lampki treba zapłacić około 500$ :polew:

A o takiej właśnie kwocie mówi się na audizine :gwizdanie:

Ja oczywiście mogę podjąć się zorganizowania zakupu grupowego ale tylko na zasadach: kasa z góry na konto i dopiero wtedy składam zamówienie.

Opublikowano

malik

zapłacić około 500$

zależy po ile będzie dolar :decayed:

Opublikowano

Koleś pisze, że mniej więcej w miesiąc dopracuje ostatnie szczegóły i zacznie masową produkcję. Nie podał jeszcze niestety ceny.

szkoda że nie do B6

Wąski jesteśmy dyskryminowani ;(

Opublikowano

Cineksik w tym wątku na pewno... :evil:

Opublikowano

Cineksik w tym wątku na pewno... :evil:

niestety dla B6 nie ma wątku tak jak i lamp :confused4:

Opublikowano

chyba nie ma lam a'la A6 C6 :tongue4:

Opublikowano

Ciekawe ilu zostnie "chętnych" kiedy okaże się, żę za lampki treba zapłacić około 500$ :polew:

Pod warunkiem , że będzie sprzedawał gotowe lampy , bo jak na razie to chyba rozważa dwie opcje .

Pierwsza mało atrakcyjna dla nas czyli wysyłka własnych lamp do niego a on wysyła nam zmodyfikowany produkt no i druga ciekawsza , że będzie wysyłał sam "kit" do modyfikacji . Z tym , że należy pamiętać , że koleś mieszka w Stanach i lampy robione są pod ich rynek czyli zamiast pomarańczowego kierunku będzie nam migać prawy lub lewy LED :naughty: Przynajmniej tak zrozumiałem , więc wszystko fajnie , że ktoś się zabrał za rezanie ale to nie produkt dla Kowalskyego :wink4:

Opublikowano

... należy pamiętać , że koleś mieszka w Stanach i lampy robione są pod ich rynek czyli zamiast pomarańczowego kierunku będzie nam migać prawy lub lewy LED :naughty: Przynajmniej tak zrozumiałem ...

źle zrozumiałeś bo koleś jest ze Szwecji :gwizdanie:

I live in Sweden ;)
Opublikowano
  • Autor

Całej dolnej części lampy koleś się nie dotyka. Czyli kierunki, przeciwmgielne oraz cofania zostają tak ja w starych. LEDami zastąpione są tylko pozycyjne oraz stopu.

Co do pomarańczowych kierunków to wystarczy kolesia uczulić na to, że będzie szła do niego partia lamp europejskich i takie chcielibyśmy otrzymać z powrotem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.