Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

@ Malik

Sugerowałem się tym opisem :

IMG_8161Large.jpg

Now the LED setup will be:

1 ON (LED) when = Brakes applied

-----------------= City Lights

2 ON when = Reverse

3 ON When = Fogs

4 & 5 (now 1 piece LED) = City Lights

------------------------= Brakes applied

------------------------= Turn signal

Być może źle to zrozumiałem ale wychodzi na to , że w momencie włączenia kierunku miga LED :mysli:

źle zrozumiałeś bo koleś jest ze Szwecji :gwizdanie:

Rozmawiamy o lampach użytkownika fly300kts z audizine bo jak na razie on jedyny wyszedł z inicjatywą robienia tych lamp na zamówienie .

Szwed owszem pojawił się w wątku ale tylko pochwalił się swoim dziełem .

Przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o lampach użytkownika fly300kts z audizine bo jak na razie on jedyny wyszedł z inicjatywą robienia tych lamp na zamówienie .

Szwed owszem pojawił się w wątku ale tylko pochwalił się swoim dziełem .

może faktycznie nie doczytałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat Jednak coś chyba jest nie tak z powyższym opisem. Mam autko z USA i kierunki migają się w miejscu zaznaczonym cyferką 3.

Po wymianie zewnętrznych lamp na wersje europejską mruga dokładnie ta sama żarówka. Różnica jest tylko w kolorze odbłyśnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo dokładnie tak jest w B7 :)

Dlatego właśnie poruszyłem tą kwestię bo wynika z tego tyle , że jego wersja w miejscu nr "3" będzie posiadała lampę przeciwmgielną :kwasny:

I m.in. dlatego to produkt nie dla nas :( Wypada jedynie czekać na jakiś produkt szwedzki albo zrobić kopię wnętrza lampy od fly300kts i przerobić to na wersję EU , potrzeba jedynie dokładnych wymiarów tej "płytki" maszynki do cięcia laserem dużo sosu i kogoś kto połapie elektronikę :decayed: Czyli rezania więcej niż przy mod'zie hiszpańskim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo dokładnie tak jest w B7 :)

Dlatego właśnie poruszyłem tą kwestię bo wynika z tego tyle , że jego wersja w miejscu nr "3" będzie posiadała lampę przeciwmgielną :kwasny:

Ale to bzdura jakaś. Napisałem przecież, że zarówno lampa z USA jak i europejska w miejscu oznaczonym cyferką 3 posiada migacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz osoby, która widziała już gotowe lampy tylne na diodach LED do sedana made in USandA...

"I got a first hand look at them saturday and hands down..they look f*cking awesome..

I'm already convinced that phil is f*cking genius but besides that..once you guy see'em..you guys are gunna splurge..

All I gotta say is..

'ME FIRST, ME FIRST!'"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno się dziwić takiej podniecie skoro lampy zapowiadały się kozacko :naughty:

Jeszcze @ Malik : oryginalne lampy B7 tak mają a gość prezentował jak będzie wyglądała jego wersja LED , czyli w momencie włączenia kierunku miga 4 i 5 a nr 3 bedzie zastąpione lampą przeciwmgielną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze @ Malik : oryginalne lampy B7 tak mają a gość prezentował jak będzie wyglądała jego wersja LED , czyli w momencie włączenia kierunku miga 4 i 5 a nr 3 bedzie zastąpione lampą przeciwmgielną :wink4:

Hmmm :mysli: To dziwne rozwiązanie. Po cholere koleś tak zakombinował. Mam nadzieję, że jednak zmieni projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Heat ma racje. Koncepcja tutaj jest taka, ze numer 4 i 5 mruga przy wlaczonym kierunkowskazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak mu to wyjdzie ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mały update z USandA...

http://s31.photobucket.com/albums/c395/fly300kts/?action=view&current=MOV02831.flv

W tygodniu mają już być gotowe światła w klapę bagażnika.

cos troszke nie za wyraznie widac, moze beda fajne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niezbyt wyraźny filmik, ale zapowiada się nieźle. Mam nadzieję, że w tylnych nic nie spartolą, bo przednie LED'y to porażka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie niezbyt wyraźny filmik, ale zapowiada się nieźle. Mam nadzieję, że w tylnych nic nie spartolą, bo przednie LED'y to porażka :(

Na filmiku diody tak mocno świecą, że kamera gubi ostrość.

Omawiane diody nie są produkowane seryjnie przez określoną firmę.

Są to "customowe" lampy, a konkretnie wkłady na diodach LED.

Lampy na diodach firmy Dectane na tył są już dostępne do Sedana i Avanta.

Proszę czytać wątek dokładnie :cool1:

Kilka fotek ale jeszcze bez diod w "bagażnikowych" lampach :good:

img8240large.jpg

img8241large.jpg

img8242large.jpg

img8237large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Jak jeszcze będą wyrezane LEDy w bagażniku to będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bagaznikowe beda ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bagaznikowe beda ? :gwizdanie:

Może w tym tygodniu.

Koleś który je robi czeka na części i będzie modził.

Myślę, że w przyszły weekend będzie efekt końcowy, a może wcześniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "rozłazi" się to światło. Moim zdaniem koleś powinien osadzić diody w specjalnych kanałach, ew użyć takich które dają skupione światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "rozłazi" się to światło. Moim zdaniem koleś powinien osadzić diody w specjalnych kanałach, ew użyć takich które dają skupione światło.

Racja ale juz mimo to wygladaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "rozłazi" się to światło. Moim zdaniem koleś powinien osadzić diody w specjalnych kanałach, ew użyć takich które dają skupione światło.

mnie tez nie zachwycaja :confused4:

ja, po nie do konca udanej probie przerobki lamp na bazie ledow od A6 poczekam na cos gotowego i bedacego efektem masowej produkcji. w domowych warunkach ciezko jest uzyskac zadowalajacy efekt. oczywiscie znajda sie tacy ktorym nierowno ulozone ledy lub dziury widoczne przez klosz nie beda przeszkadzac :naughty: niestety ja do nich sie nie zaliczam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...