Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę "rozłazi" się to światło. Moim zdaniem koleś powinien osadzić diody w specjalnych kanałach, ew użyć takich które dają skupione światło.

mnie tez nie zachwycaja :confused4:

ja, po nie do konca udanej probie przerobki lamp na bazie ledow od A6 poczekam na cos gotowego i bedacego efektem masowej produkcji. w domowych warunkach ciezko jest uzyskac zadowalajacy efekt. oczywiscie znajda sie tacy ktorym nierowno ulozone ledy lub dziury widoczne przez klosz nie beda przeszkadzac :naughty: niestety ja do nich sie nie zaliczam :wallbash:

Ha ha :polew:

To sobie trochę poczekasz...może na Euro 2012 jakąś Super Edycje LEDów wypuszczą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze zadna firma jeszcze nie wpadla na to?? Przeciez dla firm zajmujacych sie takimi rzeczami to pewnie pestka...a jaki zbyt by mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze zadna firma jeszcze nie wpadla na to?? Przeciez dla firm zajmujacych sie takimi rzeczami to pewnie pestka...a jaki zbyt by mieli...

Tylko że polityka większości firm produkujących lampy jest dziwna. Do niektórych aut wypuszczają po kilka modeli różniących się detalami, a inne nie mają ani jednej sztuki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy. Póki co ja pozostaje przy starych/nowych tym bardziej, że niedawno wymieniałem je na wersję europejską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "rozłazi" się to światło. Moim zdaniem koleś powinien osadzić diody w specjalnych kanałach, ew użyć takich które dają skupione światło.

Zgadza się.

W ORI lampach A6/S6 są "specjalne kanaliki", a u niego, są "choinkowe diody".

USA B7 LED TAIL LAMP

img8215large.jpg

ORI A6 TAIL LED

img3546ph4lu0.jpg

Szwedzka jazda na chyba wkładach A3 Sportback :good:

img45142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ta bagaznikowa tak srednio z bliska.. lepiej jakby te kanaliki zrobil chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma koleś parcie ,ale dość ciekaiwe to wychodzi :) jak na robotę w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej ostatniej fotce widac, ze inaczej swieci klapa, a inaczej blotnik...

Chyba nie uda sie nikomu w domowych warunkach zrobic fajnych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie ten gosciu sie troszeczke napracował. A jeżeli chodzi o te lampki które ponoć ,są już dostepnie to jak dla mnie KICHA totalna, Wygladaja jak odpustowe lampki z choinki. Diody za małe i za Gesto. Ja osobiście uważam, i pewnie wielu sie ze mną zgodzi ,że nic nie pobije LED A6, a firmy które próbuja zrobic cos na ledach to robia identycznie do audi i do punto... :thumbdown::sick3: W firmie w której pracuje robimy prototypy różnych,czasami bardzo skomplikowanych maszyn no i pogadałem z gosciem który obsługujee frezarke 3D z funkcja kopiowania. Gościu mówi ze dało by sie taki moduł LED z A6 wyrezać za pomocą frezarki która wycinała by też identyczny otwór w naszej a czwórkowej lampie. Drugi sposób to wyżezbic ową frezarka w kawale tworzywa całkowity dopasowany wkład do naszej lampy...(co eliminuje problem jakiś tam szpar po ręcznym rezaniu) ...pozostaje problem materiału którego mażna to wyżezbic. Powinien być jakiś plastik srebrny lub lub cos co można by pochromować., ale to znowu waży ... no ale jakiś nowy pomysł jest... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie ten gosciu sie troszeczke napracował. A jeżeli chodzi o te lampki które ponoć ,są już dostepnie to jak dla mnie KICHA totalna, Wygladaja jak odpustowe lampki z choinki. Diody za małe i za Gesto. Ja osobiście uważam, i pewnie wielu sie ze mną zgodzi ,że nic nie pobije LED A6, a firmy które próbuja zrobic cos na ledach to robia identycznie do audi i do punto... :thumbdown::sick3: W firmie w której pracuje robimy prototypy różnych,czasami bardzo skomplikowanych maszyn no i pogadałem z gosciem który obsługujee frezarke 3D z funkcja kopiowania. Gościu mówi ze dało by sie taki moduł LED z A6 wyrezać za pomocą frezarki która wycinała by też identyczny otwór w naszej a czwórkowej lampie. Drugi sposób to wyżezbic ową frezarka w kawale tworzywa całkowity dopasowany wkład do naszej lampy...(co eliminuje problem jakiś tam szpar po ręcznym rezaniu) ...pozostaje problem materiału którego mażna to wyżezbic. Powinien być jakiś plastik srebrny lub lub cos co można by pochromować., ale to znowu waży ... no ale jakiś nowy pomysł jest... :>

Jak zrobisz to daj znać.

Ja się pisze na takie coś i pewnie wielu innych też.

Napisz jakie koszt wchodzą w grę jak będziesz miał więcej info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobisz fajnie to myśle że jest tutaj paru potencjalnych klientow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobisz fajnie to myśle że jest tutaj paru potencjalnych klientow...

Na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda samoróbka będzie kicha :thumbdown:,jedyna opcja to fuzja lamp A4 z wkładami led od A6

na firmy produkujące tuning lampy to już na pewno bym nieliczył,nawet jak coś wypuszczą,to i tak na B7 niebędzie to dobrze wyglądało,w mysl zasady panujacej na forum - co nie ori to lipa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...