Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Lukas, to auto jest PIęKNE

Szczere, wielkie gratki z mojej strony

Twoja B6 rządzi

no chłopaki i dziewczynki ciesze sie ze zostala przyjeta do grona klubowego :redface:

troche sie poreza i beda z niej ludziki

Chudineze Zamość to juz tuż tuż takze wygladaj mnie :wink:

Opublikowano

lukas

o tym gazie to ja w kontekscie:

stoi pod stacja lanos, poldek, tico, lanos, stare bmw, seicento z kratka i Twoja furmana

no przesz tak sie nie da zyc!!!!! :D

:a4fan:

a ze auto masz za***iste to wszyscy tutaj WIĄ :rotfl:

Opublikowano
no chłopaki i dziewczynki ciesze sie ze zostala przyjeta do grona klubowego

troche sie poreza i beda z niej ludziki

Ty skromniś jakby już teraz nie były :bicz:
Opublikowano
Chudineze Zamość to juz tuż tuż takze wygladaj mnie

No czekam czekam z niecierpliwością tylko nie zapomnij o rzeczach dla mnie.

Trzeba tu w Zamościu jakis lans zrobić żeby zobaczyli że nowa furmanka przybyła. Jakby to mój syn powiedział "jest szybki bo ma dwie luly" :biggrin:

Vivat dla :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano
  • Autor
"jest szybki bo ma dwie luly"

no to masz syna ktory sie zna :wink:

o tym gazie to ja w kontekscie:

spoko jakby nbie bylo gazu to bymgo nie zakladal ale jak jest to czemu nie jezdzic na nim :wink:

Opublikowano
spoko jakby nbie bylo gazu to bymgo nie zakladal ale jak jest to czemu nie jezdzic na nim

Dokładnie, wywalic go zawsze mozna :wink:

Piękne autko, gratuluję :quattro:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze tej zimy jeszcze bede mial okazje zobaczyc snieg z malenstwem :quattro: ale nawet teraz czuje :quattro: jak sie d*pa przytula do ziemi :cool:

Opublikowano

Znaczki posciagaj i te "blotochrony" jak sie da :twisted: Blenda nawet pasuje oki, a i szybki przednie tez by sie przydalo przyciemnic :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Znaczki posciagaj i te "blotochrony" jak sie da

zgadzam sie Wojtek tak tez zrobie chlapacze zaslaniaja mi te piekne 235 kola :biggrin:

Blenda nawet pasuje oki

blenda czy tam lotka zostaje mi sie podoba ten komplet z bojlerem :wink: no chyba ze sama odpadnie :lol:

Opublikowano
blenda czy tam lotka zostaje mi sie podoba ten komplet z bojlerem no chyba ze sama odpadnie
wyglada to przeslicznie :) ...ale i tak dalej jestem w :eek:
Opublikowano

zestawienie kolorystyczne jest przeswietne, spojlerki i wydech tez wygladaja niesamowicie a silnik i naped... pozwolcie, ze nie skomentuje bo jeszcze zaslinie klawke, a szkoda mi jej :)

Opublikowano
  • Autor

wiem Murzynku ze mielismy inne plany ale coz chcialem zostac przy A4 :wink: , wybralem wyglad i zeby jako tako jechalo :quattro:

Opublikowano

Gratuluje zakupu. Dla mnie trafiłeś w dziesiątke jeśli chodzi o wygląd opcje i silnik. Chyba muszę wreszcie znalezć trochę czasu i podjechać na spot żeby poznać wszystkich i zobaczyć twoją :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Chyba muszę wreszcie znalezć trochę czasu i podjechać na spot żeby poznać wszystkich i zobaczyć twoją

no zapraszam to pozwole nawet posiedziec :biggrin:

wydech tez wygladaja niesamowicie

no wydech troche duzi ale jak narazie musi taki zostac a moze sie przyzwyczaje :wink:

Opublikowano

Wspaniala fura, gratuluje zakupu bo wyglada i jezdzi (mam nadzieje) niesamowicie :biggrin: Po :a4fan: zdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Moge powiedziec ze wyglada tak jak jezdzi a jezdzi jak wyglada :biggrin:

jak to moja siostra powiedziala dzisiaj o dymek leci z dwoch rurek :lol:

Opublikowano
no wydech troche duzi ale jak narazie musi taki zostac a moze sie przyzwyczaje
Musisz bo wygląda rewelacyjnie, nie jestem zwolennikiem optycznego tuningu, ale w tym przypadku popieram tuningującego. Autko w każdym calu zrobione ze smakiem :quattro:
Opublikowano
  • Autor
Autko w każdym calu zrobione ze smakiem

brakuje tylko zderzaczka od S4 z przodu :wink:

Opublikowano

Piękne autko :exclaim: Gratulacje :exclaim:

Opublikowano

jezuuuuu... jezuuuu ... jezuuuu ... massakra :) fura świetna ! Q 3.0 i wogóle.. magia furka.. to co ..w Wiśle czekam na przejażdżke i na ostrą palpitacje serca co lukas :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.