Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] pozycyjne nie działają jeśli nie przekręcę kluczyka w stacyjce


dzinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zostawić włączonych świateł pozycyjnych w samochodzie. Czemu?

Mam też przycisk od świateł przeciwmgielnych przednich, ale świateł przeciwmgielnych nie mam. Przycisk ten musi być włączony, bo w przeciwnym przypadku nie będą działały pozycyjne i ośw. tabl. rej. Jakieś pomysły jak to rozgryźć? Mam A4 1,9TDI 1998, niedawno kupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coa było kombinowane, może padl włącznik od świateł i ktos dziwnie zakombinował, wyciąg włącznik od przeciwmgielnych i włącznik ten co jest za kierownica i zobacz co jest namotane w przewodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy :hi: mam tez problem z pozycyjnymi nagle przestały działać :kox:,sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wyglądają na dobre, orientujecie się może który przekaznik jest od pozycyjnych i czy ma ktoś może schemat bezpieczników bo nie mam żadnej rozpiski :mysli:. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem sam coś pogrzebać. Bezpieczniki od pozycyjnych w ogóle nie wpływają na świecenie/nie świecenie pozycyjnych przednich i tylnych. Wpływa za to bezpiecznik przeciwmgielnych przednich. Lampy mam zamienione na soczewki i pomyślałem, że może coś jest w lampie źle podpięte jednak podmienienie kabelków przy lampie od postojowych i przeciwmgielnych nic nie pomogło.

Przekaźnik z tego co mi wiadomo z książki Sam Naprawiam znajduje się koło miejsca gdzie trzymasz lewą stopę gdy jej nie używasz kierując samochodem. Obok tego miejsca jest zaślepka, wykręcasz dwie śrubki i masz zestaw głównych przekaźników. Gdy go zobaczyłem to przeraziłem się jak dużo jest kabelków i dałem sobie spokój. Ale jeśli ktoś jest mi w stanie powiedzieć w którym przekaźniku gdzie są kabelki od pozycyjnych i przeciwmgielnych to pokuszę się o ich podmienienie - to mój ostatni pomysł zanim samochód przekażę elektrykowi.

Co ciekawe oświetlenie tablicy rejestracyjnej działa prawidłowo (świeci się po wyjęciu kluczyka i ustawieniu przełącznika na pozyjne - w przeciwieństwie do pozyjnych :(). Poprzednio napisałem, że nie działało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...