Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne


Marek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

co do octavii to wiem że ona ma dwa symetryczne i nawet nie najgorszego kształtu :decayed: a od nowszych modeli fakt mogły by troszkę nie pasować do tej sylwetki ale tak to trudno jest ocenić trzeba je zamontować i stwierdzić :pleasantry::pilot:

a po co kombinować, te od audi jak sie załozy dwa duze wyglądają elegancko, no ale tak jak mówisz jakby ktoś założył to można oceniać, tak to można tylko gdybać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co kombinować, te od audi jak sie załozy dwa duze wyglądają elegancko, no ale tak jak mówisz jakby ktoś założył to można oceniać, tak to można tylko gdybać :wink4:

Te dwa duże od B5 to najlepsza propozycja :wink4: A zakładanie lusterek od innych marek to dla mnie :thumbdown: Zobaczcie sobie B5 z lusterkami M3 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa duże od B5 to najlepsza propozycja :wink4: A zakładanie lusterek od innych marek to dla mnie :thumbdown: Zobaczcie sobie B5 z lusterkami M3 :sick3

dokładnie tak ale niestety na takich m3 śmigam :bag: ponieważ or mi urwali pewnej nocy na podwórku a te dostałem po znajomości jako tymczasowe ;( muszę coś z nimi zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak albo dwa od rs4 b7 i będzie git :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Lepiej kup zwykłe bo nie będzie Ci szkoda tych od RSa jak Ci dalej urwą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup zwykłe bo nie będzie Ci szkoda tych od RSa jak Ci dalej urwą :tongue4

to już wtedy będzie masakra normalnie a im łep chyba urwę za to :rant: zobaczymy jak im wtedy będzie miło :polew:

przez to osiedle to normalnie w nic nie można zainwestować bo zawsze się coś komuś przylepi do łapek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić osiedle :tongue4: A lusterka od anglika znajdziesz w dobrej cenie i w razie czego nie będziesz aż tak żałował ich straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff przeczytałem cały temat :song: i znalazłem odpowiedź na mój problem, a mianowicie kupiłem lusterko prawe małe z przedlifta, ponieważ miałem stelaż w swoim rozwalony z myślą że poprostu przełoze obudowy i bedzie git, no ale jednak po przekładce moje lusterko poliftowe kompletnie jest inne w wewnatrz, a zależało mi tylko na tym trójkącie. Wiec rozebrałem na częsci pierwsze lusterko lecz trafilem na spręzyne i juz myslałem ze pupa z tego bedzie, a tu na forum rozgryźliscie temat jak to od siebie odczepić :notworthy: Juz myślałem że bede skazany na poszukiwania lusterka po lifcie dla samego stelaża. Montaż angielskiego nie wchodził w role przez ten inny kąt trójkąta(musiałbym kupić ory EU lusterko na dodatek zeby mieć ten trójkąt) Dzieki aż sie rozluźniłem bo juz zagotowany siedziałem ze mam lusterko które sobie moge wsadzić... a tu niepodzianka :good:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 21:27_________________________________________________Jednak pięknie nie jest :wallbash: Dzisiaj rozdzieliłem obydwa lusterka od trójkątów(polift drugie przedlift), z myślą że przełoże sobie trójkat wraz z bolcem mocujacym, a tu zonk w polifcie bolec jest dłuższy i to o dobry 1cm, a całego mechanizmu z przedlifta nie da rady przełozyć na obudowe poliftową(prawe małe lusterko). Ten bolec z mojego polifta jest złamany i nieda nic z nim sie zrobić. Znalazłem lusterka angielskie w kolorze mojej :a4fan:

http://www.allegro.pl/item625580302_audi_a4_a_4_lusterka_lusterko_elektryczne_05_01r.html

mam już trójkąt z przedlifta wiec moze by cos z tego zrobił :mysli:

Jesli takie bym zakupił wtedy musze szkło do niego dokupić??Czy juz będzie wszystko dobrze na europejskim trójkącie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na Europejskim trójkącie i nie jest źle, ale chyba pokuszę się o wymianę szkła bo słabo załamuje obraz :disgust:, Dibo miał wymieniać szkło na angielskim trójkącie, ale w końcu nie wiem czy wymienił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem :wink4: Widać elegancko :good: No i wiem ile więcej widzą kierowcy eSy czy RSa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zostawiłeś angielski trójkąt?? gdzie kupowałeś szkła i jakie?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak angielski, zresztą to widać jak popatrzysz na moje auto że są pod tym samym kątem lusterka :wink4: A szkło kupiłem od guardiana ale na allegro też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba będę przekładał swoje na anglika+ szkło, bo mnie zaczęło denerwować że nie są pod tym samym kątem, a i stare lusterko się szybciej sprzeda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba będę przekładał swoje na anglika+ szkło, bo mnie zaczęło denerwować że nie są pod tym samym kątem, a i stare lusterko się szybciej sprzeda :naughty:

Bardzo dobra decyzja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak darowałem sobie zakup tego angielskiego, dzisiaj kupiłem takie samo lusterko jak miałem(to juz drugie kupione) tyle że tym razem poliftowe(pomiędzy nimi są znaczne róznice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak darowałem sobie zakup tego angielskiego, dzisiaj kupiłem takie samo lusterko jak miałem(to juz drugie kupione) tyle że tym razem poliftowe(pomiędzy nimi są znaczne róznice)

Różnice są wewnątrz mimo że na zewnątrz wyglądają tak samo. Też przerabiałem ten temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat.

Z góry mówię że przejrzałem w szukajce 3 strony tematów o lusterkach i ten temacik jest najbardziej rozwinięty dlatego tu się wcisnę ale nie znalazłem odpowiedzi na to czy pasują lustra od golfa 4 i paska bo wydają mi się takie same :mysli: Sprawdzał ktoś?

Chodzi o to że jakbym szukał w kolorze to zawsze mam więcej opcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pasują lustra od golfa 4 i paska bo wydają mi się takie same :mysli: Sprawdzał ktoś?

Chodzi o to że jakbym szukał w kolorze to zawsze mam więcej opcji :naughty:

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...