Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 BFB/sedan/quattro/gwint/skora/RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przesiadka z Japońca (Civic Coupe 6gen z 1,8 vtec 227koni) na Audi A4 B7(sedan) 1.8 TURBO QUATTRO poki co zrobiony program zalozony DP 2.75 gwint i swiece NGK BKR7EIX (Iridium)

.Plany na wiosne to Wiekszy IC hybryda turbo wtryski 440 DP2.75(juz jest) TIP przepływka i DV z S3 i zmiana ukladu wydechow. no i wiadomo jakies alu ze smakiem:D

https://zapodaj.net/85443e10e5b84.jpg.html

https://zapodaj.net/5680731aefcf5.jpg.html

https://zapodaj.net/bc572c6ca8f97.jpg.html

https://zapodaj.net/b50a6b833ccb3.jpg.html

https://zapodaj.net/1f9283d2a998a.jpg.html

https://zapodaj.net/e39c6ee20b880.jpg.html

https://zapodaj.net/f135febc90376.jpg.html

https://zapodaj.net/30954abe87d49.jpg.html

https://zapodaj.net/9b323d38af682.jpg.html

Edytowane przez S1Pawlak

Opublikowano

Poszukiwany zestaw :-) sedan ,1.8T i quatro:-) gratulacje :-)

Opublikowano

85443e10e5b84.jpg


Tak zdjęcie lepiej wygląda .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Na 99% widziałem to auto w sierpniu na mobile.de ;)

Zacne wyposażenie i mega mi się podoba ten kontrast pomiędzy granatową budą a jasnym środkiem, można na PW za ile ostatecznie poszła ? :)

Opublikowano
  • Autor

Na 99% widziałem to auto w sierpniu na mobile.de ;)

Zacne wyposażenie i mega mi się podoba ten kontrast pomiędzy granatową budą a jasnym środkiem, można na PW za ile ostatecznie poszła ? :)

taak byla na mobilach.osobiscie po nia pojechałem:D

Opublikowano

Brakuje mi tu tylko grzanych foteli i jakieś lepszej kierki, ale to idzie dołożyć :)

Opublikowano
  • Autor

Brakuje mi tu tylko grzanych foteli i jakieś lepszej kierki, ale to idzie dołożyć :)

tez załuje ze nie ma grzanych stołkow:( kiera bedzie raczej zmieniana jeszcze nwm na jaka moze RS6? jakie polecacie? w pierwszej kolejnosci bedą modyfikacje silnika pozniej duperele hehe

Opublikowano

Gratulację zakupu ! Kojarzę Cię z civicklub.pl także czekam na efekty z prac bo na pewno będzie ciekawie :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gratulację zakupu ! Kojarzę Cię z civicklub.pl także czekam na efekty z prac bo na pewno będzie ciekawie :D

Dzieki dzieki hehe miales civica?:D narazie zbieram graty powoli.na wiosne mysle ze 250+ bedzie:D

Nowość sprawdzalismy logi podczas jazdy z kumplem i wyszło ze dmucha mi prawie 0.9. A dziwilem się od czasu zakupu ze jak na 163 km to jakoś lepiej jedzie hehe

Opublikowano

Ja też z kręgu Hond. :D


Nowość sprawdzalismy logi podczas jazdy z kumplem i wyszło ze dmucha mi prawie 0.9. A dziwilem się od czasu zakupu ze jak na 163 km to jakoś lepiej jedzie hehe

A jaki odczyt z przepływki ? :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

14938388_1151958068213079_74791111380168fotka z Czawtego spotu audi ślask

Kolejne Foto a obok kumpel z A8L14915506_1818368951718079_27237440100065

Samochód po programie.dziś wpadł DP 2.75 i kpl alu 16 z Zimowkami. Hmm myślę o 18 8.5 na lato

Troche poświęconego czasu zabawy z komputerem i wstawiony DP 2.75 błąd skasowany i włączone światła do jazdy dziennej:D

Wydech koncowy ze stajni Baq garage wpadnie w styczniu :D

Edytowane przez S1Pawlak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.