-
Spoty Katowice i okolice
siemano
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Po przejsciu z Civica krecącego sie do prawie 9tys i krotkiej skrzyni f,d 4,85 jadac teraz b7 mam wrazenie ze jade elektrycznym haha ide na zywioł zobaczymy jak bedzie bez srodkowego.. bedzie meczyl na trasie to cos sie wspawa
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
zaczynam brac sie za budowe ukladu wydechowego(mody na okolice 300km) Dp 2,75 i teraz nie wiem leciec dalej calosc 2,75 czy 2,5? koncowe mam od Baq garage. bez srodkowego bedzie ok czy duzy halas bedzie?
-
Jaka srednica wydechu? okolice 300km
Jaki srodkowy zastosowac ?
-
Jaka srednica wydechu? okolice 300km
Witam Pacjent A4 B7 sedan 1,8 Turbo Quattro bezie Hybryda turbo fmic wtryski 440 dv i przeplywka z S3. Teraz wydech koncowe mam od Baq garage 2,5 cala DP 2,75 reszte tez zrobic 2,75 czy 2,5 wystarczy na okolice 300koni? jaki tlumik srodkowy zastosowac? dodam ze samochod jest uzywany do codziennej jazdy.. wiec larmo na cale miasto odpada
-
A4 b7 BFB/sedan/quattro/gwint/skora/RNS-E
fotka z Czawtego spotu audi ślask Kolejne Foto a obok kumpel z A8L Samochód po programie.dziś wpadł DP 2.75 i kpl alu 16 z Zimowkami. Hmm myślę o 18 8.5 na lato Troche poświęconego czasu zabawy z komputerem i wstawiony DP 2.75 błąd skasowany i włączone światła do jazdy dziennej:D Wydech koncowy ze stajni Baq garage wpadnie w styczniu
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jak z jakością nakładek na lusterka ? Tez myślę nad takimi ale w pierwszej kolejności motorownia
-
Spoty Katowice i okolice
Wybiera sie dzisiaj ktos na 3S?
-
Moje poczynania z B7 1.8Tq BFB - w drodze po 300KM
No no no ładnie lecisz z tematem. Ja startuje na wiosnę z gratami na pewno się odezwę bo będę miał kilka pytan
-
A4 b7 BFB/sedan/quattro/gwint/skora/RNS-E
Dzieki dzieki hehe miales civica? narazie zbieram graty powoli.na wiosne mysle ze 250+ bedzie:D Nowość sprawdzalismy logi podczas jazdy z kumplem i wyszło ze dmucha mi prawie 0.9. A dziwilem się od czasu zakupu ze jak na 163 km to jakoś lepiej jedzie hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez bym wpadł przywitać sie
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka wszystkim
-
A4 b7 BFB/sedan/quattro/gwint/skora/RNS-E
tez załuje ze nie ma grzanych stołkow:( kiera bedzie raczej zmieniana jeszcze nwm na jaka moze RS6? jakie polecacie? w pierwszej kolejnosci bedą modyfikacje silnika pozniej duperele hehe
-
A4 b7 BFB/sedan/quattro/gwint/skora/RNS-E
taak byla na mobilach.osobiscie po nia pojechałem:D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Srednica 2,75 3? jaki koncowy?tylko nie takie zeby pol miasta mnie slyszalo,,