Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przymierzam się do kupna nowych opon, a że przykładam uwagę do bocznego profilu opon to mała prośba o fotki.
Szukam jak się układają opony w rozmiarze 235/35R19 na feldze 9J.

W szczególności poszukuję:

- Uniroyal Rainsport 3
- Nokian z-line


Inne też mile widziane, bo pewnie nie tylko mi się przyda taki temat :).

Opublikowano

Tak to wygląda u mnie, Rotor 19x9j et33 opona Vredestein Ultrac Vorti R rozm. 235/35/19



16a45dx.jpg



2q3n1ar.jpg



be99x2.jpg



domgk7.jpg



20azd3b.jpg



9gwwvm.jpg



:hi:


Opublikowano

Uniroyal czy nokian nie bedzie tak wyglądał... Vredestein ma duży rant ochronny i dziwny design boku opony :/

Mariusz patrzyłeś na strechtyres?

Opublikowano
  • Autor

Patrzyłem, tam nie ma nic. Internety już na różne sposoby przeglądałem i nie udało mi się trafić.

Znalazłem:
235/35/19 Toyo Proxes T1sport

http://www.sciroccocentral.co.uk/forum/viewtopic.php?f=13&t=11417&sid=08b084bea2108024f9e3f6bba9531fa6&start=20

7a9de3335222.jpg

f5c27614a350.jpg

9ded0217d763.jpg

b5196e38ec67.jpg

90a5609cdac9.jpg

Uniroyale tylko na feldze 8.5J

3e56bde8c81f.jpg

6c52834e221e.jpg

d44c02ef8ce4.jpg

FroS-t Vredestein chyba są dość szerokie jak na 235 ???


Takie szybkie porównanie Fulda Sportcontrol vs Vredestein Ultrac Vorti R, 235/35/19 na 9Jx19" ET33

d959c292ac16.jpg

Opublikowano

Tak są szerokie, ten rant ochronny jest spory, dlatego tez jak wpadnie u mnie gwint złoże 225 lub 215, ale ogólnie opony mega polecam, miałem Conti, Micheliny Piloty miałem też Toyo ale Vredesteiny mogę polecić na mokrym jak i suchym sprawdzają się mega no i bok ścianki rewelacja jak dla mnie po wyczyszczeniu i wyczernieniu ładnie się prezentuje ta szachownica :decayed: mam jeszcze fotkę Mojego kolegi na takich samych kołach, opona Nankang NS-2 i myślę że chyba nic się bardziej nie naciągnie :decayed:

15n22d2.jpg

Opublikowano
  • Autor

235 mu się tak naciągneła?

Zamówiłem uniroyal rainsport 3, mają teraz dobrą cenę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało i się sprawowało na drodze.

Opublikowano

235 mu się tak naciągneła?

Tak

Opublikowano

A jaki tutaj masz zawias do tych Vrede?

Tapniete z SGS7

Opublikowano

A jaki tutaj masz zawias do tych Vrede?

Tapniete z SGS7

Amory 1BV i springi H&R -45mm

Opublikowano

A jaki tutaj masz zawias do tych Vrede?

Tapniete z SGS7

Amory 1BV i springi H&R -45mm
Jak sie na tym jezdzi po polskich dziurawych drogach?

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Opublikowano

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Mam to taki sam zestaw jak FroS-t i jezdzi sie naprawde przyjemnie :wink::hi: Tylko aktualnie mam 18".

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bardzo dobrze, jestem mega zadowolony, ale chce niżej wiec na przyszły sezon zakładam gwint :oczko:

Znacznie twardziej niż ori 1bv czy podobnie?

Tapniete z SGS7

Opublikowano

O wiele bardziej komfortowo

Opublikowano

Dokładnie u mnie po zmianie z 1BV na Eibach Sportline też dużo się poprawiło :-) Co prawda mam felgi 18 9,5j opony naciągnięte 225/40/18 Continental Sportcontact 5 ale dla mnie jest komfortowo rodzice też nic nie mówią a często jeżdza ze mną .

Opublikowano

Tez sie balem sprezyn, ze bedzie twardo. Mylilem sie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dokładnie u mnie po zmianie z 1BV na Eibach Sportline też dużo się poprawiło :-) Co prawda mam felgi 18 9,5j opony naciągnięte 225/40/18 Continental Sportcontact 5 ale dla mnie jest komfortowo rodzice też nic nie mówią a często jeżdza ze mną .

Na 18 cali troche chyba lepszy komfort. Miedzy zimowymi 245 40 18 a letnimi 255 35 19 spora roznica. Pytam o te HR bo zmienilem w B8 sprężyny z 1Be na Eibach prokit ale auto siadlo tylko 1cm na 67cm przod tyl. Przydalo by sie z 1-2 cm nizej... stad pytania o H&R sprężyny. Eibach sportline juz na 19 calach bedzie lekko twardy do codziennej jazdy wydaje mi sie :(

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Nie ma co się bać Łukasz, te springi to nie żadem beton naprawdę, cała zimę przelatałem tez na 18 calach i oponie 225/40/18 i grało a w śniegi tez jeździłem i długie trasy, wcale się nie ziwie -30mm to mało i nie widać tak tej różnicy przynajmniej dla mnie :)

Opublikowano
  • Autor

Wracając do tematu :) .

Tak siedzi Uniroyal Rainsport 3 235/35/19 na 9J.

407b82ea3718.jpg

8ea4ac631829.jpg

36621d226dcf.jpg

da95f06bb0d9.jpg

Opublikowano

Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.