Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wracając do tematu :) .

Tak siedzi Uniroyal Rainsport 3 235/35/19 na 9J.

407b82ea3718.jpg

8ea4ac631829.jpg

36621d226dcf.jpg

da95f06bb0d9.jpg

To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak :decayed: Moim zdaniem fajnie się prezentują :naughty:

Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie :decayed:

Pisałem Ci, że 235 może być za szerokie :P

Opublikowano

Niby tak ale im bardziej naciągnięte tym bardziej gwint trzeba....

Opublikowano

No i tu się zgodzę ale lepiej się przygotować na zaś i dokupić sam gwint.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie :decayed:

225 nie chciałem, bo byłby już naciąg z którym trzeba by uważać jeszcze więcej niż teraz i tak jak pisałeś gwint to podstawa. U mnie garaż blokuje chęć mocnego obniżenia, jeszcze mogę zejść jakieś max 1,5cm i to było by pewnie ryzyko :)

To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak :decayed: Moim zdaniem fajnie się prezentują :naughty:

Tak już siedzą na moich felgach i wczoraj udało się na auto zamontować :decayed: Niestety pogoda jest tak cudowna, że nie można ładnej foty zrobić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobrze siadło :)

Też mam Uniroyal Rainsport 3 na 8.5j w rozmiarze 235/35/19, fotki u mnie w temacie :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 1.10.2016 o 11:31, MAT1000 napisał:

235 mu się tak naciągneła?

Zamówiłem uniroyal rainsport 3, mają teraz dobrą cenę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało i się sprawowało na drodze.

I jak się sprawują te unirojale.  Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania opon pod 19"8.5j et35.  Teraz mam Continental 235x35.  I zastanawiam się nad http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/uniroyal/r=1/225-35-r19  chyba nie będzie zbytniego naciągu.   A może polecacie coś innego np z klasy ekonomicznej 

 

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem nie całe 500km przed zimą, w deszczowe dni. Zimówka ślizgała się cały czas,a te jak przyklejone.
Pierwsze wrażenie, trzymają super, wybierają trochę twardziej niż fulda sportcontrol w tym samym rozmiarze. Nie miałem okazji polatać ostro na nich, więc nie mam zdania jak na łukach się sprawdzają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.