Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony 235/35/19 R19 na feldze szerokości 9J


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu :) .

Tak siedzi Uniroyal Rainsport 3 235/35/19 na 9J.

407b82ea3718.jpg

8ea4ac631829.jpg

36621d226dcf.jpg

da95f06bb0d9.jpg

To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak :decayed: Moim zdaniem fajnie się prezentują :naughty:

Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie :decayed:

Pisałem Ci, że 235 może być za szerokie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorzej ale chyba 225 byłoby lepiej z reszta tak jak u mnie :decayed:

225 nie chciałem, bo byłby już naciąg z którym trzeba by uważać jeszcze więcej niż teraz i tak jak pisałeś gwint to podstawa. U mnie garaż blokuje chęć mocnego obniżenia, jeszcze mogę zejść jakieś max 1,5cm i to było by pewnie ryzyko :)

To znaczy, że już są twoje na twoje feldze tak :decayed: Moim zdaniem fajnie się prezentują :naughty:

Tak już siedzą na moich felgach i wczoraj udało się na auto zamontować :decayed: Niestety pogoda jest tak cudowna, że nie można ładnej foty zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2016 o 11:31, MAT1000 napisał:

235 mu się tak naciągneła?

Zamówiłem uniroyal rainsport 3, mają teraz dobrą cenę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało i się sprawowało na drodze.

I jak się sprawują te unirojale.  Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania opon pod 19"8.5j et35.  Teraz mam Continental 235x35.  I zastanawiam się nad http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/uniroyal/r=1/225-35-r19  chyba nie będzie zbytniego naciągu.   A może polecacie coś innego np z klasy ekonomicznej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nie całe 500km przed zimą, w deszczowe dni. Zimówka ślizgała się cały czas,a te jak przyklejone.
Pierwsze wrażenie, trzymają super, wybierają trochę twardziej niż fulda sportcontrol w tym samym rozmiarze. Nie miałem okazji polatać ostro na nich, więc nie mam zdania jak na łukach się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...