Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Problem z obrotomierzem i predkosciomierzem - raz dziala raz nie ?


krissss

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z prędkościomierzem i obrotomierzem czasami porostu sie zacinają nic nie pokazują a wszystkie inny wskazówki działają i kontrolki,oraz mam problem z klima tronikiem nieraz zaczyna mygac i nie reaguje na żadne przyciski porostu tez przestaje działać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od czasu do czasu mam taki kłopot, obrotomierz nie wskazuje obrotów tak jakby silnik był wyłączony a wskazówka prędkościomierza faluje miedzy 0 km/h a niecałe 5km/h. Planuje wyjąć zegary i sprawdzić wtyczki jak ustąpi to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj też mi zaczęła wskazówka od prędkościomierza wariować :/ po świętach mam zamiar wyciągnąć zegary i sprawdzić czy czasami jakaś złączka się nie obluzowała...

jak byście przypadkiem wcześniej coś grzebali przy swoich furkach to napiszcie co ustaliliście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być jakiś zimny lut w liczniku lub problem z alternatorem

ja miałem podobny problem z licznikiem (czasami wszystkie wskazówki opadały i przestawał działać na chwilę tzn. ok minuty po czym odżywał). Okazało się że miałem uszkodzony regulator napięcia w alternatorze i po jego wymianie nie pojawił sie problem z opadającymi wskazówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Ja mam troche inny problem w B6....obrotomierz dziala ale pokazuje 1200 obrotow a silnik chodzi normalnie...po wylaczeniu auta nie pokazuje 0 czyli nie jest na samym dole wskazowka tylko zostaje na 200 zrobilem vagiem test nic nie pokazal a po tescie jest ok....w czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...