Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy dom


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus.

Co o nim sądzicie?

O cenie i ogólnie...

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-wyjatkowy-dom-rybnik-zebrzydowice-CID3-IDhykXZ.html#526c27b7b2;promoted

Dzięki za porady

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoj gust. Mnie osobiscie dom sie nie podoba, inni beda zachwyceni. O cenie takze nie ma co dyskutowac. Trzeba sie zaglebic w temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba :) Tylko garaż trochę mały :/ Cena w miarę ale trzeba liczyć też nie małe koszty wykończenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej samemu wybrać miejsce i projekt jaki nam się podoba, i za takie pieniądze do takiego stanu przy niedużej działce taki metrażowo dom powinieneś się spoko wyrobić, chyba że nie masz czasu na budowę od zera, ale to wtedy może lepiej kupić gotowy do zamieszkania..
Poza tym jak już ktoś wspomniał kwestia projektu jest indywidualna, może rozkład w środku ma dobry ( jak większość nowych domów, to nie te czasy co kilkanaście lat temu i masa niewykorzystanej powierzchni w domu) ale z zewnątrz mi nie przypadł do gustu, realiów danej lokalizacji cenowych nie znam, ale wydaje mi się że wcale super tanio nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat dom się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje. Lokalizacja tez średnia bo to dalekie peryferia Rybnika ;-) cena za taki dom z działka średnia. Tak jak koledzy piszą robisz projekt pod siebie i się budujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja cenowa to raczej to nie jest ale jakoś super drogo też nie. Wszystko zależy od klienta :decayed: . Żeby w takim domku sobie zamieszkać trzeba go jeszcze wykończyć a to koszta nie małe. Instalacje, kotłownia, ocieplenie, wykończenie wnętrz to tak lekko licząc 100-150 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...