Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] dorobienie kluczyka do stacyjki??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

przy kupnie mojego audi dostałem tylko jeden kluczyk i to jeszcze w bardzo złym stanie.

Wiecie może gdzie można dorobic kluczyk czy to musi być tylko w serwisie czy może być gdzieś indziej jaki koszt takiego dorobienia?? I jaki to musi być?? z kodem imolilaizera czy z innym chipem? pomóżcie bo nie znam sie na tym.BO ten co mam to już od jakiegoś czasu troche szwankuje.

Opublikowano

ja dorabiałem sobie zapasowy w 'technice antywłamaniowej' koszt 160zł - wzor kluczyka standardowy, bez opcji otwierania drzwi przyciskiem (ale to tylko na zapas potrzebowałem) dorobienie imo wyglada tak, ze koles wkłada Twoj kluczyk do urzadzenia, wciska guzik, wyciaga go, pozniej ten nowy, znowu wciska guzik, koduje sie i płacisz :przebiegly:

z tego co wiem kompletny kluczyk z wbudowanym pilotem koszt w aso ok 650-700 zł

Opublikowano
  • Autor

i tez normalnie odpalasz nim i otwierasz dżwi? bo mi jeden koles co dorabia powiedział 80zł ale tylko dorobi do otwietania dzwi

Opublikowano

Witam.

przy kupnie mojego audi dostałem tylko jeden kluczyk i to jeszcze w bardzo złym stanie.

Wiecie może gdzie można dorobic kluczyk czy to musi być tylko w serwisie czy może być gdzieś indziej jaki koszt takiego dorobienia?? I jaki to musi być?? z kodem imolilaizera czy z innym chipem? pomóżcie bo nie znam sie na tym.BO ten co mam to już od jakiegoś czasu troche szwankuje.

zależy jaki masz.Jeżeli masz scyzoryk i częstotliwość pilota jest 434Mhz to koszt 350zł za dorobienie i zakodowanie.Jeżeli masz inną częstotliwość to 450zł.Zwykły klucz z immo crypt bez pilota to koszt 250zł.Zapewne nie masz kodu pin wiec istnieje możliwość gdzieniegdzie dodatkowa opłata z wyjecie pinu z licznika.pozdrawiam :wink4:

Opublikowano

mam wa kluczyki plus ten plastik ze zdrapka. chcialbym zrobic "scyzoryk". jaki jest koszt i gdzie to mozna zrobic? kolega w e36 zamowil na allegro i dal panu, ktory dorabia klucze do mieszkan. no ale on nie ma imo.

Opublikowano

mnie to kosztowalo 500zl (ale wyglada jak oryginal ;) a dorabialem u fachowca od dorabiania kluczy do mieszkan i pojazdow

Opublikowano

mam wa kluczyki plus ten plastik ze zdrapka. chcialbym zrobic "scyzoryk". jaki jest koszt i gdzie to mozna zrobic? kolega w e36 zamowil na allegro i dal panu, ktory dorabia klucze do mieszkan. no ale on nie ma imo.

dorobienie scyzoryka to zaden problem ale pilot centralnego zamka nie zestroi sie z twoim autem bo nie ma scyzorykow na twoja czestotliwosc jaką dawali w twoim roku produkcji auta :wink4:

Opublikowano

mam wa kluczyki plus ten plastik ze zdrapka. chcialbym zrobic "scyzoryk". jaki jest koszt i gdzie to mozna zrobic? kolega w e36 zamowil na allegro i dal panu, ktory dorabia klucze do mieszkan. no ale on nie ma imo.

dorobienie scyzoryka to zaden problem ale pilot centralnego zamka nie zestroi sie z twoim autem bo nie ma scyzorykow na twoja czestotliwosc jaką dawali w twoim roku produkcji auta :wink4:

a na rok 1998 jaka była częstotliwość, jest szansa dorobić scyzoryka?

Opublikowano

mam wa kluczyki plus ten plastik ze zdrapka. chcialbym zrobic "scyzoryk". jaki jest koszt i gdzie to mozna zrobic? kolega w e36 zamowil na allegro i dal panu, ktory dorabia klucze do mieszkan. no ale on nie ma imo.

dorobienie scyzoryka to zaden problem ale pilot centralnego zamka nie zestroi sie z twoim autem bo nie ma scyzorykow na twoja czestotliwosc jaką dawali w twoim roku produkcji auta :wink4:

a na rok 1998 jaka była częstotliwość, jest szansa dorobić scyzoryka?

a jaki masz klucz? ori na pilota, tylko nie scyzoryk??jak tak to na każdym kluczu jest podana wartość w MHz

Opublikowano

...

a na rok 1998 jaka była częstotliwość, jest szansa dorobić scyzoryka?

a jaki masz klucz? ori na pilota, tylko nie scyzoryk??jak tak to na każdym kluczu jest podana wartość w MHz

U mnie sytaucja wygląda tak:

Posiadam kluczyk ORI + zapas + plastikowy + kody. Auto ma centralny. W tej chwili mam kluczyk i osobno pilota do alarmu, który obsługuje jednocześnie centralny alarm. Alarm mam nie fabryczny, ale zaczyna mi juz troszke szwankować i chciałbym zmienić alarm, ale juz na taki co bym mógł zmianieć kluczyki na scyzoryk.

Opublikowano

U mnie sytaucja wygląda tak:

Posiadam kluczyk ORI + zapas + plastikowy + kody. Auto ma centralny. W tej chwili mam kluczyk i osobno pilota do alarmu, który obsługuje jednocześnie centralny alarm. Alarm mam nie fabryczny, ale zaczyna mi juz troszke szwankować i chciałbym zmienić alarm, ale juz na taki co bym mógł zmianieć kluczyki na scyzoryk.

ja poleciłbym Ci coś takiego już z pilotem scyzorykiem x2 (scyzoryków jest kilka modeli ten drugi link jest z ciekawszym pilotem)

http://www.sklep.amt-alarmy.pl/index.php?t=1547&g=72&q=&r=0&rg=0&sg=

http://www.sklep.amt-alarmy.pl/index.php?t=2228&g=14&q=&r=0&rg=0&sg=

Opublikowano

Też chce załozyć sterownik centralnego ze scyzorykiem, ale słyszałem że wiekszosc tych scyzoryków z allegro rozpada sie w krotkim czasie. Może ktoś mógły polecic coś konkretnego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.