Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fota nie bangla :confused:

Opublikowano

hej, jak nei slychac silniczkow to moze nie podpioles je do lamp :) ..

mnie one swiece super i przechodniom z tego co widze tez sie podoba :D:wink:

z ustawieniem tych lamp to jedz na jakas stacje kontroli to Ci ustawia jak trzeba i za male pieniadze :)

Opublikowano

wlasnie o to chodzi ze silniczki chodza slychac jak kreca tylko swiatla ani drgna!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cześć mam problem jak podłóczyc lampy angel bo mam problem z światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda powinny sie palić długie z krótkimi czy to wina przełącznika. Dzięki :a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie pakuj sie w takie lampy z allegro. Ja miałem takie lampy w BMWi cały czas parowały!!!

Opublikowano

nie :a4fan: są z allegro mi na razie nie parują

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam! ja tez kupilem te lampy i sie wszystko okaze, zapomnialem usunac tych zatyczek do odparowania, ale zrobie to jeszcze dzis! wiem ze gdzies na forum bylo o tym aby swiecily obie lapmy ( dlugie i krotkie) ale nie moge znalesc ( o ja nie udolny) u mnie narazie tylko jedna lampa sie rusza, bo w drugiej ktos ciekawie przerobil krucuec od silniczka ze jest za krotki i nie siega do uchwytu! czy ktos podlaczy te ringi do normalnej instalacji (bez opornika) bo u mnie na lampie jest info ze dzialaja one na duzo mniejszym pradzie (12,5V +/-1V) a w instalacji jak dziala silnik to jest ok 16V. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Jak masz problem z tym żeby sie paliły obie żarówki na raz to powinienem mniec gdzieś schemat będziesz potrzebował przekażniki. Ja nie narzekam mi narazie nie paró :a4fan:ją

Opublikowano

ok! udalo mi sie, swieca obydwa mijania i drogowe, dokladnie tak jak napisal kolega wczesniej trzeba przelozyc do dziurki oznaczonej nr.8. z tym trzeba ostroznie podczas wyciagnaia, ja urwalem kabel od koncowki, potem musialem skrecac zewnetrznym kablem! ale dziala! ale wciaz nie wiem czy moge podlaczyc ringi do postojowek? czy sie nie spala?? a jak sie spala mozna je wymienic?( tzn diody lub zarowki) czy do solara ktos juz zalozyl przetwornice i zarowki HID? i jeszcze jedna sprawa, wydaje mi sie ze one swieca troche za wysoko, czy te pokretla ktore sa na lapach sluza do tego?

Zastanawia mnie czy krocce od silniczkow obnizania swiatel sa jednakowej dlugisci po obu stronach, czy asymetryczne w zaleznosci od LHD lub RHD? DZieki za wszelkie info! Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

W lampie powinien byc nastawnik do wysokosci , jak otworzysz maske to szukaj go z gory na pewno znajdziesz :smiley:

Opublikowano

czy jak bede chcial ( musial) wrocic to starych lamp, to bede musial znow przekladac ten kabel we wtyczce przy kierownicy, czy bedzie mogl zostac? Pozdrawiam Jocker01

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja mam takie pytanko... da się zmienić żarówki w Angelach bez wyjmowania świateł? Głównie to chodzi mi o postojówki...

Opublikowano

może być duży problem, bo nie ma miejsca na ręce :angry:

Opublikowano

no chyba ze masz palce cienkie i dlugie jak chirurg :grin: ale sposób jakis musi byc :evil:

Opublikowano

ale sposób jakis musi byc

tak, zdemontować reflektor :wink:

Opublikowano

ale sposób jakis musi byc

tak, zdemontować reflektor :wink:

O masakra.. Nie wiedzialem ze te lampki az tak sa klopotliwe w uzytkowaniu.. :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.