Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

sa gusta i gusciki oba twoje typy sa jak dla mnie bleee

jak sam napisałeś "sa gusta...."

jeden woli blondynki a drugi brunetki....;)

nie ma jak ori :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie ten temat zszedł z tematu przednich lamp na tylnie :wink: bo patrze po tytule i myśle: a napisze żeby ludzie wiedzieli że sonary to gówno, a tu patrze dwie strony o tylnich lexach :rolleyes: a tak to nie napisze że Sonary to gówno, tandeta, beznadziejnie świecą i że odpadła mi jedna soczewka.

trzeba było nie zmieniać tematu :twisted:

nie ma jak ori

z tym sie zgodze.

i jeszcze z jednym hasłem mojego taty sie zgadzam :smile:

tylko bogatego stać żeby kupić tanią rzecz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mam pytanie do "mędrców" tego forum...:):):) uczonych w lampach przednich i tylnych...

chce założyć do przodu czarne lampy. na rynku są dostępne tylko: SONARY I FK AUTOMOTIVE.

SONARY są podobno badziewne.

Co radzicie?? co mam wybrać. Sa ori czarne??? Wiem ze nie ma:(:(:( Ale może znacie jakiś wynalazek??

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sonar-y tylko ze ze srebrnym wkladem .. dla pewnosci przejechalem silikonem obwodke laczenia szybki(plastiku) z czarnym plastikiem i dzis mialem test ( lalo jak z cebra) .. i .. zero pary :) .... moze zalezy od modelu .. ja tam chwale i tyle .. udanego zakupu zycze .. narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaVko18v ja tez chwale mam je od ponad 2miechow i zero problemow :lol: swieca bardzo dobrze wygladaja jeszcze lepiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sa suche .. podejrzewam ze jutro tez beda :lol: :lol:

Masz tam jakies dziurki ktore odpowidaja za wentylacje :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem i heja :lol:

No to swietnie :wink: teraz nie powinno byc problemow...ale zobaczymy ile wyrzymaja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaVko18v, to czekamy aż Ci odpadnie soczewka, tak jak mi :wink:

sonary świetnie wyglądają w nocy, bo w dzień nie widać ringów. mnie też nie parują chyba że zapomne o odpowietrzaczu i umyje auto i sie woda naleje :confused:

i musze powiedzeć że przez pierwszy miesiąc od założenia świeciły za***iście :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc jestem nowy

kopilem lampy przednie chrome projector angel eye czy jest duzo do zrobienia z elektryką bo w mojej audi jak i w wiekszosci jest jedna zarowka w lampie w ktorej swiatla włączają sie na przemian tzn. jak wlaczam dlugie to gasną krotkie a w tych jest oddzielnie swiatlo krotkie i długie czy bede mosial cos wymieniac :redface:

[ Komentarz dodany przez: rob: 25-03-2007, 01:34 ]

proszę zapoznać się z REGULAMINEM forum, zapraszem do NEWBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

to znacz y ze nie ma roznicy ze w angelu so odzielnie swiatla dlugie i krotkie a w starej bylo to w jednej zarowce myslalem ze bedzie trzeba przerabiac elektryke zeby dzialalo to oddzielnie.

Ps. sory za bledy ale nie mam polskich znakow bo ja mieszkam w angli :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jestem tu nowy! mam maly problem z zamontowaniem lamp sonar przednich! niewiem czemu wstawilem silniczki ze starych lamp do ustawiania swiatel i silniczki chodza a lampy ani rusz! jeszcze mam jedno pytanie! w tych lampach jest jecze jedno wejscie na zarowke obok zarowki od dlugich swiatel! czy yam ma siedziec zarowka halogenowa czy jaka! fajnie by bylo zeby ktos mi to wyjasnil albo wyslal link do instrukcji obslugi montowania tych lamp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko pasuje, albo mi sie wydaje albo one kiepsko swieca :confused: jeszcze prosil bym jesli ktos wie jak sie usatawia te swiatla! niby mam wstawione silniczki do swiatel a gdy przelanczm zeby szlo np. do gory to nic tylko slychac ze silniczki chodza a swiatla sa dalej w miejscu!?! jesli ktos dobrze sie zna na tych sonarach prosil bym o pomoc w rozwiazanu mi tego problemu! bo mozliwe ze swiatla gorzej mi swieca bo sa skierowane do dolu! Pozdrawiam :):rolleyes:

[ Dodano: 26-03-2007, 18:01 ]

http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCode=e351d2a6465cd3719ab9bd89123d00

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...