Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPRZEDANY 19.09.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha, faktycznie :grin:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::grin::grin::grin: Dopiero zauważyłem :D Nawet nie zwróciłem na to uwagi, ważne, że działają ale dla świętego spokoju przełożę :D

Opublikowano

:facepalm::grin::grin::grin: Dopiero zauważyłem :D Nawet nie zwróciłem na to uwagi, ważne, że działają ale dla świętego spokoju przełożę :D

będą sobie działać ale raz - mogą się szybko zużyć, dwa - większa powierzchnia skrzydła ma być od frontu, żeby wycieraczka lepiej przylegała do szyby (wiatr ją dociska) ;)

Opublikowano

Zaklaadaj ramiona z passata odrazu...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kiedyś wpadną, jak na razie te dobrze zbierają :)

 

EDIT:
Ostatnio była chwila czasu więc nagrany na szybko dźwięk

 

PS: Wesołego nowego roku wszystkim :D

Edytowane przez SwogONE

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę odświeżę aby nie było, że samochód tyko stoi - czasem coś wpadnie ;)(01.17)

W skrócie wpadło:

-Lewe lusterko w kolorze poliftowe w elektryce(na nast zimę ogarnę jeszcze podgrzewanie bo nie chodzi ale to pewnie wina wkładu)

-Mieszek ala alcantara/zamsz - cena 6zł także za te śmieszne pieniądze to polecam, wygląda fajnie i dość przyjemny w dotyku(na zdj wyszedł szary, w rzeczywistości jest czarny)

-Komplet felg na nast zime ori A3 s-line w wymiarach 17" 7J et42 pomalowane na biało

-Custom 3 światło stopu "quattro":banan:

 

Ania jeździ bezawaryjnie i daje dużą radość na śliskim:naughty:

Mimo wszystko i tak tęsknie za latem i mimo dobrej klimy - jazdy z otwartą szybą i słuchaniu wydechu . Miód dla uszu :D 

PS: Kto chętny to wpadać tutaj ;)

WYSPA WISŁA rozpoczęcie seoznu 8 kwietnia

Edytowane przez SwogONE

Opublikowano

To światło stopu rozwala system. Gratulację za pomysł :D:D
Ogólnie piekna ta Twoja Ania. Ma fajny tyłeczek :D

 

Opublikowano
  • Autor

A dzięki :D Światło stopu było w planach już od dłuższego czasu, jest też kilka innych planów, które może zrealizuje a których nie ma na a4kach lecz z czasem ;)

Opublikowano
32 minuty temu, SwogONE napisał:

A dzięki :D Światło stopu było w planach już od dłuższego czasu, jest też kilka innych planów, które może zrealizuje a których nie ma na a4kach lecz z czasem ;)

U mnie też kilka planów. Jestem np. ciekaw jak w środku będą wyglądały podświetlane dekory jak w A6 C7. :D
Widziałem też jak to wygląda w B6/B7 - tam układ dekorów temu sprzyja, ale nie wiem jak w B5.

Opublikowano
  • Autor

Różne rzeczy można próbować, jak masz kasę , chęci,czas  i nerwy to bierz sie :D

Opublikowano
16 minut temu, SwogONE napisał:

Różne rzeczy można próbować, jak masz kasę , chęci,czas  i nerwy to bierz sie :D

W przypadku tego moda to tylko czas, bo koszta są zerowe praktycznie, chęci nie brakuje tylko pogody brakuje. :D

A jak zrobiłeś quattro stop? Blaszka z wyciętym napisem umieszczona w lampce?

Opublikowano
  • Autor

Tajemnica :grin: Ale w ten sposób co piszesz pewnie też efekt uzyskasz ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

17545147_773058532853499_224093458522468

Opublikowano

nice one :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja fotek ;)

Aktualnie szukam jarzm pod 312 i wymiana tarcz + klocków przód. 

Wymieniony olej - tym razem Motul 5w40 + filtr FRAM, zrobione także podświetlenie klamek przód + tył na diodach 5mm 12V, żółty znaczek "quattro" w grill, halogeny na żółto oraz poprawiona instalacja obrysów - teraz działa jak powinna.

Edytowane przez SwogONE

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

EDIT:

Trochę aktualności - gdyż nie gościłem tu ostatnio a forum czytałem też od czasu do czasu.

Aktualizacja:

-Nowe tarcze zimmermann + klocki Ferodo Premier na przód 

-Nowa dokładka z cupry pod przedni zderzak

-Nowy komplet dywaników welur + skóra z białą nicią pod ori zaczepy(grube na 1cm)

-Przerobiona kierownica - ścięcie dołu, większe i bardziej zaostrzone bicepsy, wąsy i obszycie alcantara + skóra perforowana (najwyższa jakość wykonania)

 

-Kierunki oklejone częściowo żółtą folią

-Słupki oklejone w carbonie

-Wleciały ramki pod radio(już nie ma szpar)

-Kratki nawiewów z polifta, podświetlane

-Konsola środkowa maźnięta w czarny połysk - sprayem więc idealnie nie jest ale oko cieszy ;)

-Osłona silnika w czarny połysk też sprayem

-Dekory oklejone czerwoną alcantarą 

-Wywaliłem tube, wpadła skrzynia - audiofilem nie jestem ale jest lepiej :) 

-Ogarnięcie wypalonych żarówek w liczniku, już podświetla całość a nie tylko od 200 :grin:

IMG201708_qhxppqq.jpg

IMG201708_qhxphhp.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/IMG201708_qhxphhx.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphhw.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphhq.jpg

http://s6.ifotos.pl/img/IMG201707_qhxphrr.jpg

 

Edytowane przez SwogONE

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia - 19.09.17 samochód sprzedany, zostały tylko 18" OZ Racing :lol:

21.09.17 - następca stoi już na podwórku :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.