Treść opublikowana przez Tuti2rum
-
Historia a4 b5 1.8T quattro sedan
Miło widzieć swoje auto ?Nie rob jej tej krzywdy i zostaw 18 bo według mnie pasują idealnie? Powodzenia
-
Audi a4 1.8t Anb Mazurskie Love
Witaj, tez posiadam 1.8T ANB w sedanie i srebrnej budzie, dodatkowo tylko naped na 4 buty Jak byś mial jakieś pytania pisz smiało, LPG zakladałem na wiosne
-
Luźne dywagacje na temat silnika 1.8 T
Z 1.8T jest jak z kazdym silnikiem, jak kupisz zadbany, nie krecony to bedzie śmigał. Na początek wszyscy polecali mi 1.6, bo taki prosty, bo taki bezawaryjny, bo tak mało pali. Co sie okazało? Czesci moze i tanie, bo rozrzad kupiłem za 350zł ale co do tej bezawaryjności to bym sie sprzeczał, no i brał olej, do tego palił około 8-9 litrów benzyny. Pojezdziłem rok, kupiłem 1.8T ANB w quattro. Autem jezdze juz pół roku, zawsze zawiezie i przywiezie, niedawno zalozyłem instalacje LPG, oleju nie ubywa. Co do utrzymania to OC wyszło taniej niż za tamto(sam sie dziwie dlaczego, roczniki takie same) rozrząd fakt faktem droższy bo kosztował 800zł, a spalanie? Od 9 do 12 litrów gazu wiec jak na quattro rewelacja według mnie Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało. Pozdrawiam
-
Wiatrak klimatyzacji
No u mnie sie wentylator załącza i chłodzi jak nalezy nawet teraz
-
[B5][ANB] sedan quattro turbo
Witam, miło poobserwować temat, silnik, napęd, kolor i nadwozie to samo, trzeba brać przykład i w przyszłości tez coś pomodzic, na razie jestem na etapie doprowadzania do perfekt stanu
-
Uwalona masa na wyjściu liniowym Symphony
Czym to sie objawia? Bo ja tez mam problem, traci sygnal i slychac szumy. Zawsze gdy zimno i nie nagrzeje w aucie a czasami i gdy jade
-
Wydech Quattro a ośka
Więc co mam w zwiazku z tym wstawić? Przelotu nie chce, bo bedzie za głośno
-
Wydech Quattro a ośka
Witam, jestem na etapie poszukiwania wydechu do mojej B5 1.8T w quattro. Chce wymienić komplet,czy rura z siatką, wydech srodkowy i koncowy. Przypuszczam, że wydech w ośce jak i quattro róznia sie od siebie, jednak w katalogu nie ma o tym zadnej wzmianki. W zwiazku z tym pytanie do was, gdzie mam szukać jakis numerów katalogowych? Patrząc na stronie Intercars wychodzi na to, że wydech od ośki pasuje
-
SPRZEDANY 19.09.2017
Haha, faktycznie
-
Sensor oleju
Komunikat pojawia sie gdy jest ponizej minimum na bagnecie
-
Pęknięta odma-rurka
Witam,dzisiaj zauważyłem pekniętą odme. Problem polega na tym, że nigdzie nie moge znaleźć nowej. Kod znajdujący sie na starej to: 06B 103 493. Czy ktoś z was przerabiał już ten problem ? Gdzie mogę takie coś dostać ? W IC powiedzieli mi 260zł, ale to chyba zbyt dużo jak za kawałek plastiku. Z góry dziękuje za pomoc.