Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak najszybciej spuścić paliwo ?


mat a4

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wjechać na plastformę i ciągnąć przez szlaufa

platforme? :mysli:

witam szukalem ale nic nie znalazłem chodzi mi o to w jaki sposób najszybciej spuścić paliwo z baku

a co benzynka sie zalala? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to byle jaka pompa paliwowa elektryczna kupiona na szrocie i 2m wezyka... podpinasz na krotko pod aku i leci :gwizdanie:

tylko dobrze wsadz w bak bo napewno masz przeslone wmontowana...[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 18:56_________________________________________________sa tez gotowe ale nie wiem w jakich cenach... musialbys popytac w dobrych sklepach motoryzacyjnych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takmim czyms bedziesz pompowal chyba z pol godziny... :kwasny: nie mowiac o tym ze potzrba bedzie z 3 ludzi do zmiany bo reka chyba odpadnie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takmim czyms bedziesz pompowal chyba z pol godziny... :kwasny: nie mowiac o tym ze potzrba bedzie z 3 ludzi do zmiany bo reka chyba odpadnie... :cool1:

ale wymyśliłeś :naughty:, ta gruszka na szlaufie jest po to aby zassać paliwo, później już samo leci, fizyka się kłania...

co niektórzy zasysają paszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem juz okazje pompowac czyms takim i jakos samo nie lecialo... nie wiem czy to wina fizyki czy malych zoltych raczek ale nie bangla... a pompa np od jakiegos kadetta to koszt kilkudziesieciu zlotych + wezyk i na pewno poleci samo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem juz okazje pompowac czyms takim i jakos samo nie lecialo... nie wiem czy to wina fizyki czy malych zoltych raczek ale nie bangla... a pompa np od jakiegos kadetta to koszt kilkudziesieciu zlotych + wezyk i na pewno poleci samo :cool1:

Nie wiem jak mogło nie trybić? Chyba że się tak wierciliście z tymi wężami, że wyskakiwały z baku? A może kanister stał na dachu auta? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze kojarze to ja mialem taka gdzie w tej gruszce byly dwie membramy jedno przepustowe... sciskales, puszczales nalecialo w gruche... jak znowu scisnales to z gruchy w karnister a wytworzone podcisnienie przy puszczeniu gruchy znowu zasysalo z baku... ma sa kra :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze kojarze to ja mialem taka gdzie w tej gruszce byly dwie membramy jedno przepustowe... sciskales, puszczales nalecialo w gruche... jak znowu scisnales to z gruchy w karnister a wytworzone podcisnienie przy puszczeniu gruchy znowu zasysalo z baku... ma sa kra :confused4:

:mysli: Naczynia połączone.. więc pewnie lustro paliwa było na tej samej wysokości w karnistrze co w baku... jakby było niżej a przewód wypełniony byłby cieczą, to wsio by zleciało. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...