Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna praca silnika


mordencja

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ma przebieg to auto i na jakim oleju jeździsz?

Castrol gtx,196 tys,orginal

(pewnie jeszcze do tego 10w40 lub 15w40 czyli gnojówka totalna nadająca się do smarowania zawiasów w chlewie)

Natychmiast zlewaj ten gnój i lej najlepiej Motul x-max 0W40 ewentualnie LM,Motul,Valvoline,Millers 5w40

Też miałem kiedyś problem grzechotki po nocy ale po zmianach oleju najpierw na Motul 5w40,Valvo 0W40 było sporo lepiej ale skończyłem na Motul X-max 0W40 na tym oleju łańcuszek chodzi najciszej.

Dolewam też raz na rok Militec K2.(tego specyfiku używam gdzieś od 7 lat do różnych aut i same plusy widzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze raz oglądnąłem ten filmik i cały czas mnie nurtuje pytanie, czemu ten grzyt wchodzi tak późno po odpaleniu. Ta śmieszna pauza mnie ciekawi, Pierwszy raz to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze raz oglądnąłem ten filmik i cały czas mnie nurtuje pytanie, czemu ten grzyt wchodzi tak późno po odpaleniu. Ta śmieszna pauza mnie ciekawi, Pierwszy raz to widzę.

wiesz co to jest odrazu po odpaleniu ten dzwiek.na tym filmiku za bardzoo dobrze sie nie nagralo i dlatego slychac niby ta pauze,w rzeczywistosci jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...