Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralne zamykanie auta nie działa


Matek24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem gdyż chcę zamknąć auto z kluczyka to drzwi się nie zamykają ale kierunki się świecą, jakiś czas temu kiedy nie miałem jeszcze tego problemu to tak jakby pompka centralnego zamka buczała ale na krotki czas, i chciałbym się dowiedzieć czy to wina pompki czy czego i jakbym musiał wymieniać pompkę to czy kluczyki tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej rozsypało Ci się grafitowe śmiegiełko. Musisz wyjąć pompkę i ją rozebrać (nie jest to trudne). U mnie było tak samo i zamiast kupować pompkę na allegro za 450zł wymieniłem sam wirnik za ułamek tej ceny. W razie co posiadam jeszcze jeden wirnik do przełożenia więc jak coś odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w ogóle się odzywa pompka. Jeśli tak to tylko wirnik do wymiany. Jeśli nie to cała pompka lub luty do poprawienia.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam podobny problem z centralnym zamkiem , tyle że u mnie czasami słychać pompkę a czasami nie. Obojętnie czym steruje czy krancówkami w zamkach czy pilotem jak już ją słychać to jakoś krótko chodzi i nie otwiera ani nie zamyka , dodatkowo jakoś dziwnie zaczęły się zachowywać lampki w podsufitce. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następny problem z pompką, wymieniłem całą i wszystko ładnie działało ale po około 4 dniach w momencie otwierania zamka pompka buczy, wszystko się zamyka i otwiera ale te buczenie jest takie jak miałem z tą starą pompka przed jej zepsuciem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam podobny problem z centralnym zamkiem , tyle że u mnie czasami słychać pompkę a czasami nie. Obojętnie czym steruje czy krancówkami w zamkach czy pilotem jak już ją słychać to jakoś krótko chodzi i nie otwiera ani nie zamyka , dodatkowo jakoś dziwnie zaczęły się zachowywać lampki w podsufitce. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi ?

u ciebie to może nie wirnik ale problem z elektryka często u niektórych te pompki plywaja we wodzie lub naciagna wilgoci i po czasie styki dostają na łeb trza wyciągnąc rozkrecic przejrzeć i ewentualnie przelutowac pompka również zarządza oświetleniem wnetrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...