Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galaxy S6 edge czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zastanawiam się nad zakupem Galaxy s6 edge. Zastanawia mnie wytrzymałość zakrzywionego ekranu oraz ogólnie tego jak telefon się sprawuje? Posiada ktoś ten model?

Czekam na opinie :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zakrzywiony ekran jest nie praktyczny(miałem s7 edge), czasami dotykałem nieudolnie krawędzi trzymając w jednej ręce powodując niekontrolowane przełączenie/wyjście w aplikacji czy przegladaarce, na dłuższą metę uciążliwe w użytkowaniu. Mam s7 i w sumie chwale, poza cena.

Na youtube jest test ale s7 edge:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mam s7 EDGE i to mnie denerwuje że ciągle przyciskami róg wyświetlacza i coś się dzieje tak bardzo zadowolony jestem jedno jeszcze to grzeje się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Właśnie rozważam nad zakupem wersji edge lub zwykłej. W internecie jest też pełno wersji edge z pękniętą szybką ekranu...domyślam się, że chyba tez jest bardziej podatna na uszkodzenia. Koszta wymiany owej szybki również są dużo większe :/ Więc po za "lepszym" wyglądem wersja zwykła jest dużo bardziej praktyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem s6 i aktualnie mam Ipka 6. Powiem, Apple gora.

Sa zdania rozne, co kto woli :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem nigdy iphona więc nie wiem..Ale zastanawia mnie w tym sprzęcie dlaczego dają tak małą pamieć wewnętrzną za telefon o takiej wartości:/ wiem, że są wersje 64gb wzwyż ale większość iphone 6 jest 16gb :/ ten postęp zmierza w złą stronę...

Jeszcze co do samsunga się nie namyśliłem :P ostatnio dużo czytałem opinii na temat edge..zdarzyło się kilku osobom, że szybka pękła samoczynnie, bez upadku, przypadkowe włączanie aplikacji na zakrzywionym ekranie itd... więc jednak zdecyduje się na zwykłą wersję, bo przerażają mnie dodatkowe koszta np. z wymianą szybki wyświetlacza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...