Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakodowanie na nowo pompy ABS Bosch 5.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z zakodowaniem na nowo mojej pompy ABS Bosch 5.7. Zgubiła ona kodowanie jak sie bawiłem w vcds i teraz w soft coding mam same zera. Mam login (09555) oraz kodowanie (04255) wchodze w sterownik ABS Breaks 03 wpisuje login potem coding i pokazuje mi sie w soft coding 04255 ale jak wyjde ze sterownika i wejde do niego na nowo to znowu w soft coding sa same zera. Co robie nie tak ? Robie wszystko zgodnie z tą instrukcją i filmem.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_5.7)#Login

dodam jeszcze ze jak wchodze w kalibracje g85 to mam w grupie 001 alignment status na Locked a nie na OK jak byc powinno.

Edytowane przez ptaku999

Opublikowano

Coś robisz nie tak w takim razie.

Edytowane przez Marcin850527

Opublikowano

dodam jeszcze ze jak wchodze w kalibracje g85 to mam w grupie 001 alignment status na Locked a nie na OK jak byc powinno.

a nie powinno być dla audi w grupie 002??

001 to dla pozostałych z grupy VAG

Sorki pokiełbasiło mi się z odpowietrzaniem :P

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

Jakim kablem to robisz? Proste, tanie interfejsy mają czasem kłopoty z kodowaniem newralgicznych sterowników.

Opublikowano

40168 a ten login wpisywałeś przed adaptacją kata skrętu

Opublikowano
  • Autor

40168 a ten login wpisywałeś przed adaptacją kata skrętu

tak wpisywałem

Jakim kablem to robisz? Proste, tanie interfejsy mają czasem kłopoty z kodowaniem newralgicznych sterowników.

kabel jest dobry bo juz nim kodowalem pompę bosh 8.0 w passacie b6 2006 rok i wszystko smigalo

Opublikowano

Czyli ten ostatni log trzeba wpisać po ustawieniu kąta kiery i na koniec sprawdzic czy jest Ok?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

zrobilem. Cos chyba mam z tym czujnikiem G85 bo wczesniej jak wchodzilem w means block 04 i w grupe 05 to kąt cały czas stał na 2,5 stopnia mimo ze krecilem kierą. Zacząlem mocno nwalac kierownica i zaczeły sie te konty zmieniac. Wtedy juz zakodowalem bez problemu sterownik

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam!

Żeby zakodować sterownik ABS muszę podać 5-cyfrowy kod, który znam.

Z tego co wyczytałem muszę się najpierw zalogować żeby go zakodować. 

Kiedy wchodzę w opcję "03 ABS/ESP" na tym testerze diagnostycznym mam opcję kodowania, ale nie widzę opcji logowania.

Wnioskuję, że da się to zrobić tym urządzeniem. Czy mógłby ktoś podać mi procedurę zakodowania sterownika ABS?

Pozdrawiam.

pol_pl_VAG-MINI-V-SCAN-tester-diagnostyczny-VW-SKODA-SEAT-AUDI-151_1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.