Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wysokie spalanie


jacekbalcerzak

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z moją audi, strasznie dużo pali, znajomi którzy mają ten sam model z tym samym silnikiem chwalą sie spalaniem w granicach 5.5l/100km przy dość ostrej jeździe, ja swoim audi przy prędkosci do 100km/h nie mogę zejść poniżej 7 litrów na trasie a o mieście to juz nie wspomnę. Macie moze jakies pomysły co może być przyczyną? Przepływomierz sprawny, wtryski wyregulowane wraz z nowymi gumkami, turbina czyszczona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła się kręcą swobodnie, na jakich oponach jeździsz ? ? ? Spróbuj zmienić może stacje ? ? ? Mógłbyś rzucic komplet logów do sprawdzenia. Info bierzesz z fisa czy po przeliczeniu z ltr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak koła kręcą swobodnie, żaden hamulec nie trzyma. Opony 205/55/16. Zmienialem stacje orlen, shell, lotos, 123, różne, nawet niemieckie paliwo, nic, info z komputera i obliczalem sam, też niewiele się różni. Logi których grup wrzucić?

Koła się kręcą swobodnie, na jakich oponach jeździsz ? ? ? Spróbuj zmienić może stacje ? ? ? Mógłbyś rzucic komplet logów do sprawdzenia. Info bierzesz z fisa czy po przeliczeniu z ltr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj statycznie najpierw 001, 004, 013, 018, 023.

Możesz tez BS 003 i 011

http://vaglog.pl/log_280361.html tu robiłem jakieś logi jakis czas temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić uszczelnienia pd, zmierzyć kompresje.

Jak nie kompresja i wymiana nie pomoże szukać innego pd na cylinder nr1 bo korekcje na nim max

Edytowane przez nik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić uszczelnienia pd, zmierzyć kompresje.

Jak nie kompresja i wymiana nie pomoże szukać innego pd na cylinder nr1 bo korekcje na nim max

uszczelnienia wymienione, musze sprawdzić tą kompresję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje kompresje zmierzyć, jezeli w normie to trzeba szukać innego pd bo to bedzie oznaczało ze ten ded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...