Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Żółty avant w S4


hasahad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Przedstawiam wam moj nowy projekt. Pewnie wielu z was widziało autko niedawno na sprzedaz. Kupilem je, ze tak powiem dla mnie za sróbki. Troche serca wymaga ale wszystko jest do zrobienia. Plany sa na auto wiec zostalo juz tylko je realizowac.
Silnik to 1.9TDI (AFN) 110KM 1996r, aktualnie dysponuje moca 150KM i 375Nm. Autko jest w kompletnym i oryginalnym pakiecie S4, nie jest to zaden chinski ABS czy podobne. Jest rowniex xenon, ASR, 4pp, 4el szyby, duzy fis, podgrzewane fotele, czarna perforowana skora, elektryczne ledzwie, klimatronic, tempomat, radio audi concert,
W planach mam:-wydech
-wiekszy intercooler
-recaro czarne w elektryku
-czarna podsufitka
-nagłosnienie bose
-ori kolo w 18" lub schmidt revolution space line 18" 9j i 10j (kiedys mialem w fioletowym avancie i robilo mega robote)
-naprawa blotnika prawego, drzwi pp
-zakup halogenow przednich oraz zaslepek od spryskow
-odswiezenie koloru
-regeneracja fis'a
-przednie lampy w bixa oraz na czarno
i inne pierdoly ktorych juz nie bede wymienial.
Dzisiaj otrzymalem gwint BILSTEIN B14, do konca tygodnia bedzie na aucie to wstawie zdjecia.
Kilka zdjec na szybko zrobionych(autko brudne)

http://tufotki.pl/z4g2m

Edytowane przez hasahad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna baza do modzenia :thumbup1:

załatw jakieś przynajmniej zaślepki na spryskiwacze, nie będzie tak bił po oczach ich brak :)

co tam już na dłubane na te 150 koniów? 375Nm troche coś dużawo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program. Większe wtryski oraz większe turbo. Wykaz z hamowni tyle pokazał :-) właśnie szukam zaslepek w kolorze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje od razu namiary na kogoś kto robi FIS w okolicach poznania. Bo u mnie są linie powypalane i przydałoby się to na nowo zrobić. Wiem że są magicy którzy to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magicy są wszędzie, abyś nie trafił na tych początkujących :P bo różni bywa haha ładny kolorek ale te S4 coś mi nie pasuje do diesela, ale to tylko moje zdanie :P koła większe zrobią straszną robotę w wyglądzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są na ori od Rs4 ale to na wiosnę dopiero. Na dzień dzisiejszy są nowe łożyska w piastach z tyłu, nowe wieszaki wydechu, gwint bilsteina, nowe przeguby, nowe tarcze z tyłu i klocki.

Teraz zbieranie hajsu na lakiernika żeby luty/marzec całe lakierowac wraz z naprawą prawej strony i zrobieniem zderzaka przedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wymieniam zajmuję się wymianą fis. Wymieniam na zamienniki, ale jestem z okolic łodzi, więc raczej w grę wchodziła by wysyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce nabyć intercooler, poszukałem

http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/46090-bmw-e46-diesel.html

Można go zamówić? Jak tak to czy coś.im dopisać czy odmówić więcej może coś lepszego.

Domowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i dzialaj dalej, tylko posciagaj znczki bo nie pasuja przy 1.9..

Dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nazbieralem gotowki i chce kupic b8. wiec audi zolta na sprzedaz. kontakt wrazie co 726350596. sprawa pilna bo mam na b8 wplacona zaliczke i musze szybko sprzedac zoltka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda kocurnie, świetny kolor a pod spodem klekot... Idzie się zawieźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...