Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poziom paliwa w baku


Louw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna posiadam a4 b5 z silnikiem 1.8t awt, problem polega na tym że gdy według zegarów mam 1/4 baku paliwa zapala mi się rezerwa. Jak kupiłem auto nie było tego problemu bo normalnie rezerwa paliła mi się na czerwonym polu. Zatankowalem auto do pełna i gdy zeszło do 1/4 baku zapaliła się rezerwa a że jechałem w trasę mówię doleje za 100zl bo może coś mu się zawiesił. Ale niestety gdy tylko wskazówka doszła o 1/4 baku znowu rezerwa. W czym może tkwić problem? Może to nie ma znaczenia ale ostatnio wymieniłem czujnik położenia wału, walczyłem trochę z cewka mi bo auto nie chciało przyspieszać i wpinalem kostkę od czujnika temperatury wody bo się wypiela. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz licznik jaegera i on Ci porostu zakłamuje. Jak masz możliwość to zrób test wskazówek vagiem. Wszystkie wskazówki powinny stanąć w pionie. Poza obrotami, tam na 3000. jak nie masz możliwości to możesz podjechać do zgr i podepniemy pd kompa. Podeślij zdjęcie licznika to będzie wiadomo jaki masz rodzaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co całkiem możliwe że mam licznik jaegera bo wskazówka od temp wody już wariuje i 90stopni pokazu przy jakiś 110 na zegarze. Czyli ufać zegara czy wskazówkce od rezerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czeka mnie szybciej wymiana zegarów na pełnego FISa niż myślałem, a się tak zapytam żeby nowego tematu nie tworzyć ile gdzieś mniej więcej może kosztować zegary z pełnym fisem + manetka z tempomatem do polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny różne. Licznik zależy czy uk czy eu, zależy jaki stan fisa, od 100 do 400 zł, manetka z tempomatem około 100 zł, manetka z obsługą fisa około 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...