Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana oleju i plama pod samochodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Proszę Cię... Wlał mobila zamiast Motula czy Valvoline to mu olej cieknie?

Połowa ludzi jeździ na Mobilach, Castrolach i innych Lotosach i jeżdżą, połowa z nich nawet nie wie czy leje dobry olej, bo nie mają pojęcia o specyfikacjach i normach.

Olej nie jest powodem wycieków poza silnik.

Opublikowano

ewidentnie albo przy wymianie zalał mu elementy komory silnika i sobie ścieka,

gdy oleju ubywa to może filtr źle dokręcony albo spust w misce

albo albo mogło się nałożyć fakty, wywaliło mu poduche silnika i też olej pociekł ale już nie z silnika

moim zdaniem takie problemy.....co tu gdybać pytać..... na kanał i sprawdzić forum nie zlikwiduje plamy z pod samochodu

Edytowane przez piotrek991

Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Proszę Cię... Wlał mobila zamiast Motula czy Valvoline to mu olej cieknie?

Połowa ludzi jeździ na Mobilach, Castrolach i innych Lotosach i jeżdżą, połowa z nich nawet nie wie czy leje dobry olej, bo nie mają pojęcia o specyfikacjach i normach.

Olej nie jest powodem wycieków poza silnik.

To powiedz mi dlaczego ciekło mi spod miski i byly plamy w garażu jak jeżdziłem na Castrolu 10 w 40 a teraz mam zalany valvoline 5w 40 i wszystko jest suchutkie. Nic przy aucie nie było robione, tylko zmieniony olej

Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Proszę Cię... Wlał mobila zamiast Motula czy Valvoline to mu olej cieknie?

Połowa ludzi jeździ na Mobilach, Castrolach i innych Lotosach i jeżdżą, połowa z nich nawet nie wie czy leje dobry olej, bo nie mają pojęcia o specyfikacjach i normach.

Olej nie jest powodem wycieków poza silnik.

To powiedz mi dlaczego ciekło mi spod miski i byly plamy w garażu jak jeżdziłem na Castrolu 10 w 40 a teraz mam zalany valvoline 5w 40 i wszystko jest suchutkie. Nic przy aucie nie było robione, tylko zmieniony olej

napewno zmiana oleju ci nic nie uszczelniła :) przyszła wróżka umyła wszystko i jest sucho :)

Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Proszę Cię... Wlał mobila zamiast Motula czy Valvoline to mu olej cieknie?

Połowa ludzi jeździ na Mobilach, Castrolach i innych Lotosach i jeżdżą, połowa z nich nawet nie wie czy leje dobry olej, bo nie mają pojęcia o specyfikacjach i normach.

Olej nie jest powodem wycieków poza silnik.

To powiedz mi dlaczego ciekło mi spod miski i byly plamy w garażu jak jeżdziłem na Castrolu 10 w 40 a teraz mam zalany valvoline 5w 40 i wszystko jest suchutkie. Nic przy aucie nie było robione, tylko zmieniony olej

napewno zmiana oleju ci nic nie uszczelniła :) przyszła wróżka umyła wszystko i jest sucho :)

Poczytaj o olejach i ich właściwościach i dopiero wtedy się wypowiadaj.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to teraz już wiesz czemu cieknie olej. Mobil to gówno takie samo jak Castrol.

Proszę Cię... Wlał mobila zamiast Motula czy Valvoline to mu olej cieknie?

Połowa ludzi jeździ na Mobilach, Castrolach i innych Lotosach i jeżdżą, połowa z nich nawet nie wie czy leje dobry olej, bo nie mają pojęcia o specyfikacjach i normach.

Olej nie jest powodem wycieków poza silnik.

To powiedz mi dlaczego ciekło mi spod miski i byly plamy w garażu jak jeżdziłem na Castrolu 10 w 40 a teraz mam zalany valvoline 5w 40 i wszystko jest suchutkie. Nic przy aucie nie było robione, tylko zmieniony olej

napewno zmiana oleju ci nic nie uszczelniła :) przyszła wróżka umyła wszystko i jest sucho :)

Poczytaj o olejach i ich właściwościach i dopiero wtedy się wypowiadaj.

Może jak drugi raz wymieniałeś olej to bardziej dokręciłeś spust lub filtr? Przyszło Ci to do głowy?

Teorie, że półsyntetyk powoduje wycieki można porównać do wypowiedzi szanownego Antoniego M i jego teoriach o wybuchu.

Poprzednio miałem B5 1.8T ANB i cały czas lany był właśnie półsyntetyk mobila 10W40 i zgadnij co? Zero wycieków, zero problemów z turbiną, popychaczami itd. silnik miodzio 400.000 km na zegarach jak sprzedawałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.