Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy zastanawiam sie nad zakupem alufelg do mej :a4fan: i zastanawiam sie czy felgi za te cene moga byc dobre :mysli:

http://moto.allegro.pl/item505524277_l509_mb_16_5x112_vw_passat_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item507036784_piekne_nowe_felgi_16_5x112_duzy_rant_nowosc.html

http://moto.allegro.pl/item507858947_k013_mg_16_5x112_vw_audi_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item502922337_nowe_556_16_5x112_posezonowy_szok_cenowy.html

np. takie czy ktos sie moze orientuje czy felgi za te cene moga byc dobre? czy lepiej kupic jakiejs znanej firmy,czy kupic 16 cali czy 17, a jak 17 to czy nie przyspieszy to zuzycia zawieszenia i jak z komfortem jazdy?wiadomo ze wiaze sie to z szerszymi oponami. pozdrawiam

Opublikowano

Te felgi nie sa dobre, bo sa slabej jakosci. Niech nikt nie mowi, ze w 16 nikt tego nie odczuje. Farba zacznie schodzic nawet i w 14 calach.. :rolleyes:

Szukaj ori 17 :decayed:

Opublikowano

Wszystko to co pokazałeś może okazać się kiepskiej jakości..., szukaj czegos ori lub uznanych firm. Co do rozmiaru to zdecydowanie 17".

Opublikowano

Te felgi nie sa dobre, bo sa slabej jakosci. Niech nikt nie mowi, ze w 16 nikt tego nie odczuje. Farba zacznie schodzic nawet i w 14 calach.. :rolleyes:

Szukaj ori 17 :decayed:

Zgodze sie z przedmówca . Wjedziesz na pierwszy krawężnik szybciej i będziesz pisał posta " szukam fachowca do prostowania felg " . Szukaj ori :good:
Opublikowano
  • Autor

to jakie felgi koledzy byscie proponowali??? :mysli:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/item504300243_17_felgi_a8_5x112_vw_passat_golf_jetta_bora_polo.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 18:13_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item505836945_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_5x112_okazja.html#gallery
Opublikowano
  • Autor

no własnie tez tak mysle a wydac kase na felgi słabej jakosci ,to wole sie was doradzic by nie wyrzucic nasy w błoto bo to tak mało nie jest

Opublikowano

Witam koledzy zastanawiam sie nad zakupem alufelg do mej :a4fan: i zastanawiam sie czy felgi za te cene moga byc dobre :mysli:

http://moto.allegro.pl/item505524277_l509_mb_16_5x112_vw_passat_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item507036784_piekne_nowe_felgi_16_5x112_duzy_rant_nowosc.html

http://moto.allegro.pl/item507858947_k013_mg_16_5x112_vw_audi_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item502922337_nowe_556_16_5x112_posezonowy_szok_cenowy.html

np. takie czy ktos sie moze orientuje czy felgi za te cene moga byc dobre? czy lepiej kupic jakiejs znanej firmy,czy kupic 16 cali czy 17, a jak 17 to czy nie przyspieszy to zuzycia zawieszenia i jak z komfortem jazdy?wiadomo ze wiaze sie to z szerszymi oponami. pozdrawiam

Te co pokazałeś może i są ładne ale z jakością już tak dobrze nie jest. A co do rozmiaru to szukaj 17" :tongue4:

Opublikowano

Witam koledzy zastanawiam sie nad zakupem alufelg do mej :a4fan: i zastanawiam sie czy felgi za te cene moga byc dobre :mysli:

http://moto.allegro.pl/item505524277_l509_mb_16_5x112_vw_passat_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item507036784_piekne_nowe_felgi_16_5x112_duzy_rant_nowosc.html

http://moto.allegro.pl/item507858947_k013_mg_16_5x112_vw_audi_nowe_felgi_aluminiowe.html

http://moto.allegro.pl/item502922337_nowe_556_16_5x112_posezonowy_szok_cenowy.html

np. takie czy ktos sie moze orientuje czy felgi za te cene moga byc dobre? czy lepiej kupic jakiejs znanej firmy,czy kupic 16 cali czy 17, a jak 17 to czy nie przyspieszy to zuzycia zawieszenia i jak z komfortem jazdy?wiadomo ze wiaze sie to z szerszymi oponami. pozdrawiam

hmmmmmmm............. felgi pokazane przez Ciebie to plastelina i szkoda wydawać kasy :confused4: lepiej dołożyć troszkę kasy i poszukać ORI używek i to w rozmiarze 17 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mówicie wiec że lepiej 17 a powie ktos jak sie jezdzi na 17? jak komfort i z przyspieszeniem, jaki rozmiar opon zastosowac i czy nie wpłynie to na zuzycie zawieszenia?

Opublikowano

Ja jezdze na 17" a wczesniej mialem 16" i róznicy wielkiej nie zauwazyłem. Duzy plus w zmianie to lepsze trzymanie sie drogi bo szersze opony..., mam 235/45/17 :good:

Ja mam takie i byc może będe je sprzedawał w najblizszym czasie :)http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afb_moja_furka_ma_nowe_kolka_2354517-t19001.0.html

Opublikowano
  • Autor

no felunie ładne a jaka cena by była?

Opublikowano

Poszła cena na PW :wink4:

Opublikowano

Mówicie wiec że lepiej 17 a powie ktos jak sie jezdzi na 17? jak komfort i z przyspieszeniem, jaki rozmiar opon zastosowac i czy nie wpłynie to na zuzycie zawieszenia?

Ja jeżdzę na 17" + obnizony i utwardzony zawias już 2,5 roku. I z rzeczy związanych z rozmiarami opon i felgo dopiero niedawno zaczął mi pykać przegub. A jeżdzę po drogach w kiepskim stanie, takich praczkach. Do B5 17" to minimum. Pomyśl może nawet nad 18" :naughty:

Opublikowano

Felgi z linków to szajs :thumbdown::wink4:

Opublikowano

Proponuję poszukać czegoś innego ze wzgledu na wątpliwość felg z linków.

Jak nie masz więcej kaski to poszukaj czegoś używanego, ale nie zniszczonego

Opublikowano
  • Autor

no chyba poszukam cos uzywanego i na to nowe oponki bo myslałem jeszcze latem podkrecic troszke silnik :evil:

Opublikowano

Czyli najlepsze do B5 będą 17? A jak z 18? Macie jakieś doświadczenia?

Opublikowano

medik zakladaj 17..

17 to i tak bedzie wysilek dla 1.6, a co dopiero 18..

Chyba ze chcesz auto typowo do lansu.. :decayed:

Opublikowano

Czyli najlepsze do B5 będą 17? A jak z 18? Macie jakieś doświadczenia?

17" do B5 to optymalne rozwiązanie. Sam na takim rozmiarze jeżdzę. A 18" - wiadomo większa fela to i lepiej się autko prezentuje. Tylko w przypadku Twojego silnika to pozostań przy 17" :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.