Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Gaśnie po odpaleniu


slawekwesolowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem z moją A4. Odpalam i gaśnie. Nie trzyma obrotów. Mogę utrzymać ją zapaloną ale muszę cały czas gazować. Jakiś tydzień temu odpalałem ją na pych bo padł mi akumulator. Znajomy powiedział mi, że nie można takiego auta odpalać na pych bo może pujść katalizator. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to VAG i szukanie usterki po błędach.. jeśli na 100% odrzucasz imo (a wydaje mi sie ze to on jest problemem) to zobacz czy gdzies nie masz nieszczelnego dolotu. Może łapie gdzieś powietrze ?

Ale przyczyn moze byc znacznie wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem cos takiego niedawno, VAG wykazał błąd czujnika przepustnicy

00670 - Throttle Position Sensor (G127)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

ale byłem uparty i w końcu mi sie udało odpalić normalnie, problem jak narazie nie powrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być silnik krokowy?

1.8 ARG - NIE POSIADA silnika krokowego :]

chyba przepustnica jest tu winna... zrob autoadaptacje przepustnicy albo wczesniej zalej dobre paliwo np. Supreme ze Statoila czy cos typu V-power i jak zlapie temperature to powciskaj mu troche na pełnym zakresie obrotow. Powinno pomoc...

Mialem tak kiedys jak auto bylo zajezdzone na lpg obroty same wskakiwaly przy zmianie biegow.. autko dostało po garach troche (trzeba je ozywic na PB) do dzis swiety spokoj pomimo tego ze jezdze na lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na przepustnice zauwazylem ze to jest najczesciej wina gasniecia auta tudzież nie trzymania obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3904.0.html;highlight=autoadaptacja

Czytaj pierwszy post. Dodam ze po drugim włączeniu zapłonu odpal silnik i zostaw go na wolnych (bez dotykania gazu) niech nagrzeje sie do 90stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony zatopiony. Przepustnica. Vag wykazał pare błędów. Wykasowano je zaadaptowano przepustnice, zapłacono 30 zeta i smiga dalej. Fajnie się gadało brakowało tylko pykania się pokalami z browarkiem. Szacun wielki dla tomcio1600 i yahoo pozdrawiam.

Spoko...polecam sie na przyszłośc :)

Pozdroo :hi: szerokości :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...