Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] moja lalka


łysy1406837913

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna sztunia, czyściutka, podobają się mi jej kółka :good: trochę haczyk kłuje w oczy ale pewnie czasami jest potrzebny

zaraz pewnie pojawią się propozycje zmiany świateł na poliftowe i słusznie, bo wówczas będzie wyglądała jeszcze ładniej :)

Pozdrawiam świątecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do car audio to ja kupiłem radio balupunkta z wyjsciem na sub i skrzynie do bagaznika. markowe radio+kable+skrzynia powinieneś się zmieścic w 1000zl. zadnych sprzetów no-name nie radze kupować. taki zestaw w połączeniu z 6 seryjnemi głosnikami u mnie gra zadowalająco:) :przebiegly:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 16:02_________________________________________________aha i skrzynia najlepiej aktywna tzn z dziurką :naughty: - głębszy bas jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko to tylko alpine, będzie Pan zadowolony :cool1:

dokładnie tak radyjko tylko alpine i do bagażnika jakąś skrzyneczkę najlepiej dopasowaną broń boże to rurę od ścieków co są z subami :tongue4:

czemu tylko alpine, jakis konkret?

balupunkt to również czołówka, a wtedy jak kupowałem sprzęt do swojego model balupunka mp36 to było najtansze radyjko z wyjsciem na sub na rynku. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek sub aktywny to nie jest z dziurka .... z dziurka sa bass reflex a aktywny ma w sobie wzmacniacz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...