Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa klimatyzacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić klimatyzacji. Na panelu klimatronika cały czas podświetlona jest funkcja ECON. Na zewnątrz temperatury od +6 do +10. Czy to normalne? Klima była nabita w lipcu tego roku. Z tego co słyszałem to klima ma graniczną temperaturę w której się załącza +4-+6 st C.

Opublikowano

Sprawdź błędy, mi dziś zaczęło się świecić ECON i nie mogę wyłączyć więc klima nie działa.

To moje błedy.

00819 - High Pressure Sensor (G65): Short to Ground

G65.png

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź błędy, mi dziś zaczęło się świecić ECON i nie mogę wyłączyć więc klima nie działa.

To moje błedy.

00819 - High Pressure Sensor (G65): Short to Ground

G65.png

Ja niestety posiadam tylko prosty program przez OBDII na smartfonie i żadnych błędów nie pokazuje. Byłem w serwisie i miałem 4bary ciśnienia oraz połowę czynnika. Gość dobił instalację, uzupełnił olej i klima dalej nic tylko tryb ECO. Powiedział aby pojechać do jakiegoś ciepłego miejsca np podziemny parking i zobaczyć czy klima ruszy. Jak nie to potrzebna diagnostyka komputerowa.

Opublikowano

jak dobił czynnika to ciśnienie wzrosło czy nadal takie samo, jaką teperature zewnętrzną pokazuje czujnik klimatronika?

najczęstsze usterki to czujnik ciśnienia, kostka, kabel i temperatury zewnętrznej.

Edytowane przez delph34i

Opublikowano
  • Autor

jak dobił czynnika to ciśnienie wzrosło czy nadal takie samo, jaką teperature zewnętrzną pokazuje czujnik klimatronika?

najczęstsze usterki to czujnik ciśnienia, kostka, kabel i temperatury zewnętrznej.

Jak mogę sprawdzić jaką temperaturę pokazuje czujnik klimatronika?

Opublikowano

VAg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

VAg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Niestety wszystko co mogę sprawdzić to tylko odczytać błędy przy pomocy programu Scan Master ELM przez interface ELM 327. Po przeskanowaniu nie mam żadnych błędów. Domyślam się , że program do d....

Opublikowano

Podjedz do mechanika żeby zrobił diagnostykę czymś lepszym, bo błędy na pewno masz a to czego używasz nie nadaje się.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Podjedz do mechanika żeby zrobił diagnostykę czymś lepszym, bo błędy na pewno masz a to czego używasz nie nadaje się.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Po podpięciu do kompa wywala błąd czujnika G65 czyli standard. Ale dopiero za tydzień dobierzemy się do niego i sprawdzimy czy to czujnik czy instalacja.

Opublikowano

możesz mieć uszkodzony czujnik ciśnienia albo za mało substancji chłodzącej

Opublikowano
  • Autor

Może być kilka błędów czujnika

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00819

Skoro komputer wskazuje jasno na czujnik g65 to jakie jeszcze inne czujniki należy wziąć pod uwagę??

możesz mieć uszkodzony czujnik ciśnienia albo za mało substancji chłodzącej

Po uzupełnieniu czynnika dalej jest błąd czujnika g65 klima nie załącza się.

Opublikowano

czyli czujnik cisniena do wymiany masz

Opublikowano

Może być kilka błędów czujnika

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00819

Skoro komputer wskazuje jasno na czujnik g65 to jakie jeszcze inne czujniki należy wziąć pod uwagę??

możesz mieć uszkodzony czujnik ciśnienia albo za mało substancji chłodzącej

Po uzupełnieniu czynnika dalej jest błąd czujnika g65 klima nie załącza się.
Tylko że może być kilka różnych błędów tego samego czujnika, ja mam na przykład zwarcie z masą.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Sprawdź rozwinięcie tego błędu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No i ciekawostka. Podczas dzisiejszej dłuższej trasy klima znowu działa. Pomimo tego jutro jadę na diagnostykę.


No i ciekawostka. Podczas dzisiejszej dłuższej trasy klima znowu działa. Pomimo tego jutro jadę na diagnostykę.

Czujnik G65 wymieniony bo wariował. Raz załączał to znowu wyłączał klimę. Zamontowałem zamiennik Hela. Czujnik 190zł robocizna 40zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.