Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] polerowane felgi s line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

klamki ida w kolor bo nie chce mi sie tego po kazdym deszczu polerowac :kwasny:

chrom wokol szyb zostaje bo jest ori... i ten na lustrach... jak dorwe okazje to grill, zderzaczki i progi od S4 wpadna :good:

i tego sie tzrymać :good: wtedy te aluski z polerka i czarnym srodkiem bedą wyglądać, na furce kosmicznie :kox:

Opublikowano

klamki ida w kolor bo nie chce mi sie tego po kazdym deszczu polerowac :kwasny:

chrom wokol szyb zostaje bo jest ori... i ten na lustrach... jak dorwe okazje to grill, zderzaczki i progi od S4 wpadna :good:

Dobrze myślisz :naughty: Polerka + czerń do tego będzie :good:

Opublikowano

ciekawe jak będzie z wykonaniem , polerka plus czerń będzie OK. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mam plaska powierzchnie do polerki wiec nie powinno byc ciezko... sam bede to robil :) poza lakierem...

musze sie tylko jeszcze zaopatrzyc w krazek na wiertarke, papierki scierne i filc do tego krazka no i paste polerska... wydaje mi sie ze jeden weekend wystarczy :)

Opublikowano

mam plaska powierzchnie do polerki wiec nie powinno byc ciezko... sam bede to robil :) poza lakierem...

musze sie tylko jeszcze zaopatrzyc w krazek na wiertarke, papierki scierne i filc do tego krazka no i paste polerska... wydaje mi sie ze jeden weekend wystarczy :)

Pochwal się efektami. Ja bliżej wiosny też pewnie powalczę z felgami :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

na pewno sie pochwale :good: ale to dopiero jakos w lutym bede robil wiec jeszcze troche czasu jest... musze jeszcze zrobic wizualizacje z czarnym srodkiem i w kolor :mysli:

Opublikowano

na pewno sie pochwale :good: ale to dopiero jakos w lutym bede robil wiec jeszcze troche czasu jest... musze jeszcze zrobic wizualizacje z czarnym srodkiem i w kolor :mysli:

Wtedy to i ja będę szykował alu na wiosnę. Myślałem że coś prędzej, zanim zacznę zobaczę efekty :tongue4:

Opublikowano

Kup sobie butelkę Skansolu i dwie dobre pasty polerskie ( taką "grubszą" która poleruje na satynę i "drobniejszą" którą jedziesz na błysk ) ..do tego krążek na wiertarkę i dwa filce i miłej zabawy :decayed:

Opublikowano

Ja jestem ciekawy końcowego efektu może swoje wielkie 16" walne w poler teraz zostawiłem je na zimę to trochę nasza polska sól farby zje :decayed:

Opublikowano

Ja jestem ciekawy końcowego efektu może swoje wielkie 16" walne w poler teraz zostawiłem je na zimę to trochę nasza polska sól farby zje :decayed:

Poler na zimę to cienka opcja :P

Opublikowano

Dlatego czekam na wiosnę :kox:

Opublikowano

Dlatego czekam na wiosnę :kox:

.. ale na 16' to też cienka opcja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

moze uda mi sie w styczniu juz cos zadzialac... zobaczymy :) wrzuce foty jak cos zrobie :decayed:

Opublikowano

Michu życzę Twojej polerce wszystkiego naj spełnienia marzenia :gwizdanie:

Opublikowano

a moja koncepcja na twoje auto by byla taka:

zostaje gleba, tylne lampy albo hella czarne albo zostaja te co sa

przednie lampy zostaja takie lub ida do pieca ( ewentualnie wymiana na fk )

zdjac chromy z klamek lusterek i wokol szyb

zalozyc felgi te co masz ale pomalowac je na czarno i zrobic czerwony pasek na rancie

19f4527a84ef0c35.jpg

Opublikowano

nooo,w realu bylo by naprawde git :kox:

Opublikowano

przerobiłem troche koncepcje Nowaka wersja black + ściema szybek :kox:

audicopyni0.jpg

Opublikowano

przerobiłem troche koncepcje Nowaka wersja black + ściema szybek :kox:

audicopyni0.jpg

Jeszcze dymione tylnie lampy :wink4:

Opublikowano

Nike fura w oczach Ci się zmienia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale mi w glowie macicie... :naughty:

generalnie nie chcialem sciagac chromow i robic go na czarno... szyb tez nie chcialem sciemniac... myslalem zeby zderzaki + dokladki, progi i klamki dac w kolor i te felgi wypolerowac...

ma byc bardziej elegancko niz czarna penera :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.