Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia kabiny i centralnego


Musafa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy.

Mam chyba jakiś większy problem z autem. Coś się dzisiaj zepsuło nie działa oświetlenie wnetrza po otwarciu auta ani centralny zamek. Jest za bezpiecznikami taka kostka gdy ja kiedyś odpiąłem i włozyłem to było słychać pompke centralnego a dziś nic nie ma...Rygiel w drzwiach kierowcy nie reaguje za przekrecanie kluczykiem dla odmiany z prawej reaguje. Recznie tez nie moge go wcisnać.

Co się mogło popsuć ? A auto potrzebne i musze to jakoś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy.

Mam chyba jakiś większy problem z autem. Coś się dzisiaj zepsuło nie działa oświetlenie wnetrza po otwarciu auta ani centralny zamek. Jest za bezpiecznikami taka kostka gdy ja kiedyś odpiąłem i włozyłem to było słychać pompke centralnego a dziś nic nie ma...Rygiel w drzwiach kierowcy nie reaguje za przekrecanie kluczykiem dla odmiany z prawej reaguje. Recznie tez nie moge go wcisnać.

Co się mogło popsuć ? A auto potrzebne i musze to jakoś zrobić.

Sprawdź pompkę centralnego zamka. W combi jest ona w bagażniku po prawej stronie w schowku. Podłączone są do niej chyba trzy kostki + rurka. Jak mi padła centralka to nie miałem centralnego zamka, oświetlenia wnętrza i szyby nie działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...