Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Głośnia skrzynia


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. w mojej audi głośno wchodzą biegi nawet jak silnik ciepły i słychać każdy bieg jak sie załańcza,fakt że w środku samochodu nic niesłychać ale na zewnątrz nawet jak odpalony to słychać i mnie to denerwuje. od czego może to być?czyżby olej? z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do której jest potrzebny specjalny klucz zajrzyj do jakiegoś warsztatu specjalizujacego sie w grupie VW oni na pewno będą mieli taki klucz. Usługa powinna kosztować niewiele w porównaniu do skutków jazdy z suchą skrzynia. Napisz coś więcej jak wchodzą biegi jak zachowuje się skrzynia biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogółem na skrzynie nie narzekam każdy bieg wchodzi leciutko bez żadnych oporów i elegancko sie jezdzi ehhe no nieraz ciężej jedynka mi wcghodzi na postoju musze użyć więcej siły ale to niezawsze a reszta biegów be zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy wymianie oleju w skrzyni dużo roboty jest? i jaki najlepiej olej kupić bo czytałem że niektórzy co wymieniali to po wymianie gorzej im biegi wchodziły i wogóle[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 10:18_________________________________________________byłem teraz sprawdzić i otóż zauważyłem że jak silnik jest zimny niesłychać wogóle zminiania biegów,skrzynia jest cichutka,może olej stracił już swoje właściwości jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...