[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??

denveco

Witam :hi: forumowiczów. Przeglądając allegro natknąłem się na takie o to cudo

12eb09818b4f1045.jpg

Macie może fotki ale od przodu??

To jest chyba swego rodzaju jakby naciąganie maski. Mam nadzieje że widać co nie co. Dla mnie wygląda to ciekawie. Co o tym sądzicie?? Ile taka impreza kosztuje, jak to się robi??

Jest też inna opcja, inne brewki niż mam do tej pory ale także naklejane.

dc08e3941e2f680e.jpg

Dla mnie bad look się podoba i pytam się Was który efekt jest lepszy (czy może ten co mam)

Biore też pod uwagę to że przy obecnych brewkach które oczywiście są przyklejone żeby móc wymienić żarówke od kierunkowskazu co teraz jest wogóle nie możliwe nie wspominając już o demontażu lampy.

cudo

:kox:

To sie zwie BAD LOOK.. tylko nie wiem.. Od czego pochodzi ta nazwa..

1 zły

2 sfałszowany; fałszywy

3 niekorzystny; niepomyślny

4 przykry; dokuczliwy; nieznośny

5 poważny; groźny; niebezpieczny

6 kiepski; łamany (o języku); niepoprawny

7 chory; słaby; osłabiony; kiepski (o zdrowiu)

8 silny; ostry; ciężki (o dolegliwościach i chorobach)

9 niewłaściwy; niepoprawny; błędny; pełen błędów

10 zepsuty (o produktach żywnościowych)

11 wulgarny

12 niegrzeczny; niedobry

13 bardzo

14 określenie oprogramowania, które działa wadliwie ze względu na złe zaprojektowanie, a nie z powodu innego rodzaju błędów) - BAD

15 nieściągalny

16 ekstra; świetny

Moj typ: 3,4,6,7,9 :naughty:

ykk Szkołe ukończyłem wieć znaczenie Bad look znam. Bez zbędnych i ironicznych kometarzy proszę.

We Fiacie CC całkiem mi się to podobało

w szkołę Twoją nikt nie wątpi, natomiast ja wątpię w moją znajomość ang, bo że bad to 15) nieściągalny to bym nigdy się nie domyślił, i o to raczej chodziło w w/w poście Chłopaku:)

slawek nie badz ironiczny :)

:polew: :polew:

Brewki i " obciąganie" maski to już z lekka słomą trąci :hi:

slawek nie badz ironiczny :)

:polew:

Brewki i inne podobne chyba już wyszły z mody :)

Zgadzam się ze slawqiem. A w przypadku Audi nigdy nie były w modzie :wink4:

Bad look w Calibrze jest very bad looook :polew: ale nie audi daj spokój ale to twój wybór :gwizdanie:

Nie bijcie go :gwizdanie:. Jak mu się podoba niech sobie założy lub zrobi to jego wózek i o nim będzie świadczył jego wygląd. Jedni będą się wyśmiewać innym będą zachwalać :cwaniak1:.

Napewno robi to jakiś blacharz a koszt to pewnie do dogadania :cool: ale mniej więcej tyle jak za element do szpachlowania i malowania.

jak chcesz robić brewki to lepiej naciągnij maske na lampy lepszy efekt niż przyklejane

Popieram. Chociaż ja bym żadnej z tych rzeczy w Audi nie zrobił.

jak dobrze naciągnie na reflektory to bedzie miał lepsze doświetlanie zakrętów

zawsze jakiś plus

jak dobrze naciągnie na reflektory to bedzie miał lepsze doświetlanie zakrętów

zawsze jakiś plus

:polew:

Ale Wy dowciapni jesteście. Na nic innego was nie stać?? :cool1: To słabi jesteście. Nie ruszają mnie wasze zbędne "gadki" które tak naprawde nic zupełnie nie pomagają. Bad look nie wszystkim może się podobać. Mi chodzi o naciąganie maski a na końcu (jeśli tak to można nazwać) myśle o czymś naklejanym lecz nie koniecznie a może nawet i wogóle. Ale to już bez waszej "interesującej i naprawde pomocnej wypowiedzi" wiem że pierwsza fotka wygląda lepiej. Nie chodzi o całokształt tylko o konkretnie jeden element. A tył tej żaby (konkretnie spojler na klapie) wygląda jak wózek z netto. Coś jeszcze "ciekawego" napiszecie???

freon, raggaman, Dibo, Cristoforo, patrykbor i Ty chudineze nie badzcie ironiczni.. :zyzol:

Nie bardzo rozumie o co Ci chodzi..., każdy ma prawo do swojej opinii i nie koniecznie musi ona być zgodna z Twoją. W temacie wyraźnie zapytałes "co sądzicie?" więc Ci napisalismy. Amatorów wiejskiego tuningu raczej tutaj nie ma, także poklasku nie otrzymasz przy tego typu przeróbkach. Naszymi opiniami sie nie przejmuj bo to Twoje auto i Tobie ma sie podobac.

No właśnie wasz problem polega na tym że czepiacie się czegoś czego jeszcze nie ma na tym samochodzie. Pomijając brewki które są bo tak kupiłem to auto. Nie raz widziałem na forum różne rzeczy które mnie osobiście wogóle nie leżały a mimo to ktoś sobie to założył i jakoś jeździ z tym i dalej żyje. A i w tych przypadkach wiejski tuning to pikuś, niektóre zasłużyły by na miano PGR-owskiego tuningu. A też moge się założyć że osoba która miała w zanadrzu jakieś mody i pytając o tym na forum spotkała się z inna reakcją niż oczekiwała, mimo wszystko zrobił tak jak to chciał. Bez względu na opinie. Owszem pytałem o opinie ale jeżeli już wybrać pomiędzy jednym a drugim. Słusznie forum jest po to żeby wypowiadać swoje opinie ale można to robić w bardziej przydatny sposób.

Pytanie z innej troche beczki ale nowego postu nie będę zakładał. Malować zaciski hamulcowe w kolor auta??