Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wasz problem polega na tym...

Nie wiem jak inni, ale ja problemu żadnego nie mam :)

Pytanie z innej troche beczki ale nowego postu nie będę zakładał. Malować zaciski hamulcowe w kolor auta??

Widziałem kiedys czerwoną B5 z zaciskami w kolorze auta i fajnie to wygladało, także :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej troche beczki ale nowego postu nie będę zakładał. Malować zaciski hamulcowe w kolor auta??

Pomaluj, fajnie będzie to wyglądało przy Twoim kolorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wasz problem polega na tym że czepiacie się czegoś czego jeszcze nie ma na tym samochodzie. Pomijając brewki które są bo tak kupiłem to auto. Nie raz widziałem na forum różne rzeczy które mnie osobiście wogóle nie leżały a mimo to ktoś sobie to założył i jakoś jeździ z tym i dalej żyje. A i w tych przypadkach wiejski tuning to pikuś, niektóre zasłużyły by na miano PGR-owskiego tuningu. A też moge się założyć że osoba która miała w zanadrzu jakieś mody i pytając o tym na forum spotkała się z inna reakcją niż oczekiwała, mimo wszystko zrobił tak jak to chciał. Bez względu na opinie. Owszem pytałem o opinie ale jeżeli już wybrać pomiędzy jednym a drugim. Słusznie forum jest po to żeby wypowiadać swoje opinie ale można to robić w bardziej przydatny sposób.

Pytanie z innej troche beczki ale nowego postu nie będę zakładał. Malować zaciski hamulcowe w kolor auta??

Spokojnie. Zadałeś pytanie, masz reakcję. Nikt personalnie na pewno nie ma nic do Ciebie, a komentujemy to co widzimy, czasem mocniej, ja zawsze staram się dyskretniej. Czyli masz około 10 opinii na temat bad-look i brewek. Zrobisz jak zechcesz. Nawet jak będziesz chciał walnąć nalepę Sparco, rób to, Twoje auto, masz prawo, bo jest Twoje.

Czasem ktoś się zaśmieje, ja pamiętam kiedyś nie mogłem z "polyrowania rylingów" dzińdybry oraz z crash testu taxówki, prawie zapłakałem się na śmierć, ale luzik, to jest forum, mamy swoje głosy.

Nikt z Ciebie polewa.

A co do zacisków... w Porshe wygląda fajnie, w Audi? Takim Twoim? zależy od felg i od farby... ale taki zacisk to malusi jest, nie robi wrażenia, jak te z dużych aut. W Pradze widziałem S8 i jego zacisk... tak, taki jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie Waszym skromnym zdaniem brwi nie pasują nawet te z "przedłużanej" maski (co te wg mnie wygladają zdecydowanie lepiej niż te naklejane)?? Co do malowania zacisków to nie wiem jak by to wyglądało u mnie. Całkiem inaczek gdyby zaciski były duże a w A4 takie duże to one też nie są. No i czy będzie je widać spod alusów.

b8bd6b5f37b62500.jpg

Co myślicie o blendzie na tylną szybę?? np taką??

fbe79c5ed577aaf0.jpg

Czy może nakleić pasek w kolor auta zamiast blendy (czy to będzie PGRem zajeżdżać?? i lepiej blende (rodzaji blendy też jest kilka wzorów)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym miał malować zaciski to pomalowałbym w czarny mat. Nie rzucałyby się w oczy i estetycznie by to wyglądało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić brewki, to wybierz je jako brewki z maski, a nie brewki z naklejki.

Zaciski spod Twojej felgi będą słabo widoczne. Jak nie chcesz mieć koloru rudego, walnij tak jak pisał Kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do blendy to nie zakładałbym. Jakoś w A4 kiepsko to wygląda. Auto ma okrągłe kształy i nie pasuje takie coś do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie , jak chesz inwestować w auto to kup sobie większe felgi przedewszystkim , a nie jakieś tam k... rwa bad luki i brewki . A dzieki temu laminatowi na aucie , auto zestarzało sie z 5 lat i wyglada jak calibra z 91 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada dla ciebie kolego jest taka:

zmien felge na wieksza

zdejmij progi i te wszystkie dokladki z tylu i przodu oraz brewki

zmien przednie i tylne swiatla na poliftowe

i wtedy twoja a4 bedzie normalnie wygladac

bo teraz to mi troche zajezdza oplem calibra

a jak dasz ladna felge to i zaciski mozna pędzlnąc w twoim wypadku na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak. Alu wiekszych nie chcę zakładać nie na te drogi. obecnie mam 17" przy oponach przód 215/45, tył 225/45. Jedyne co mi narazie przeszkadza w tym aucie to że jest zglebione tak że przez progi zwalniające musze przejeżdżać w ślimaczym tempie. I myśle nad wstawieniem serii zawiechy. A Jedną z pierwszych rzeczy jakie muszę zmienić to opony na nowe. a to wydatek 2tys. wiec jakimi kolwiek modami zajmę się później (bezpieczeństwo najważniejsze). pożniej może aluski na inne albo poddać renowacji obecne (jeżeli to się będzie opłacać.

Nowak_zg po twojej a4 widzę że ty także masz glebe i progi pewnie także wszystkie są Twoje. i nie raz pewnie o coś przygrzmociłeś brzuchem. Ja mam zawieszenie HR utwardzone obniżone co zresztą widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdejmiesz te plastiki to auto Ci się automatycznie troszkę podniesie. Zakładanie ori zawiechy przy 17" mija się z celem. W B5 w parze z 17" idzie obniżenie zawiasu. A Ty chcesz zrobić odwrotnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz bad look w A4

audia4tuningqh1.jpg

:thumbdown:

A jak juz na prawde przód Ci sie nie podoba w A4 to zawsze mozesz go zrobić na Bora style :polew: :polew:

audia4avantcleantuningqa5.jpg

Badlooki sprawdzaja sie ale w Passacie i w Golfie4 tam sie to prezentuje ale dlatego że grill nie otwiera sie razem z maską i można wtedy ciekawy efekt uzyskać przedłuzając maske, w A4 niestety nie wyglada to tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badlooki sprawdzaja sie ale w Passacie i w Golfie4 tam sie to prezentuje ale dlatego że grill nie otwiera sie razem z maską i można wtedy ciekawy efekt uzyskać przedłuzając maske, w A4 niestety nie wyglada to tak dobrze

Dobrze mówi :tongue4: Badlooki od Audi precz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plastików to nie one mi chaczą o progi ale brzuchem, prześwit u mnie miedzy brzuchem a podłożem wynosi około 10cm.

Z tą ostatnią fotką to troche przegłeś nie widziałem jeszcze bora w kombi :> Faktycznie maska w A4 jest otwierana razem z grilem i cieżko by było wyrzeźbić ciekawy efekt. Inaczej gdyby gril został tak jak to jest w BMW np e36 którą zresztą miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz jak zainwestujesz w nowe zespolone lampy DEPO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ostatnią fotką to troche przegłeś nie widziałem jeszcze bora w kombi :>

Koledze chodziło że przód wygląda jak Bora.

Lepiej zrobisz jak zainwestujesz w nowe zespolone lampy DEPO :good:

Dobra rada. Pomyśl nad tym, lepiej wyjdziesz niż na tych plastikach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg po twojej a4 widzę że ty także masz glebe i progi pewnie także wszystkie są Twoje. i nie raz pewnie o coś przygrzmociłeś brzuchem. Ja mam zawieszenie HR utwardzone obniżone co zresztą widać.

na progach wolno, na koleinach ostroznie, krawezniki omijac.... takie zycie .... ;) ale za to jak wyglada na glebie i duzej feldze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na moim zawiasie dobija do progów, ale nie zamierzam go podnosić :tongue4: Coś za coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ostatnią fotką to troche przegłeś nie widziałem jeszcze bora w kombi

bora kombi nie jest zbyt trudno spotykanym autkiem na naszych drogach :) dokladnie wyglada tak: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6843782

no ale juz kilka razy slyszalem ze bora nie wystepuje w kombi:) moze dlatego ze bez oznaczen ludzie myla ja z golfem IV lub paskiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ostatnią fotką to troche przegłeś nie widziałem jeszcze bora w kombi

bora kombi nie jest zbyt trudno spotykanym autkiem na naszych drogach :) dokladnie wyglada tak: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6843782

no ale juz kilka razy slyszalem ze bora nie wystepuje w kombi:) moze dlatego ze bez oznaczen ludzie myla ja z golfem IV lub paskiem :mysli:

Jakby nie patrzeć to Bora była głównie robiona jako sedan Golfa IV po kosmetycznych zmianach. Stąd w wersji kombi wygląda praktycznie jak Golf IV w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...